(22) 841 01 12

Opinie o lek. A. Nawrockiej

Piotr Słomski
Wizyta okazała się skuteczna, w porównaniu do poprzednich wizyt. Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

joanna-santura
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor potraktowała z szacunkiem moją 14 letnią córkę, która była Pacjentką. Udzieliła szczegółowych informacji i odpowiedziała na wszystkie pytania. Wizyta odbyła się w miłej, profesjonalnej atmosferze.

Elżbieta
Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem, bada dokładnie, szczegółowo prowadzi wywiad z pacjentem, jest bardzo zaangażowana w pomoc a do tego niezwykle empatyczna. Ma ogromną wiedzę i pewność w działaniu a przy tym zawsze słucha potrzeb i stara się sprostać oczekiwaniom. Zawsze odpowie na nurtujące pytania i sama szczegółowo omawia leczenie, które proponuje. Jeśli jest taka potrzeba kieruje do innych specjalistów i na niezbędne badania, po to aby leczenie było bezpieczne i kompleksowe. Poza tym jest bardzo miłą, sympatyczną i kulturalną osobą.

natprusik87
Rzeczowa i konkretna, odpowiedziala na kazde zadane pytanie. Juz po kilku dniach widze poprawe stanu mojej skory. Polecam!

Krzysztof.zielinsk
Najlepszy lekarz, bardziej dba o moje zdrowie niż ja sam, świetnie dobrany antybiotyk, poprawa od pierwszej wizyty. Polecam każdemu.

Piotr H.
U Pani Agnieszki byłem dwukrotnie – w obu przypadkach wywiad był wnikliwy i uważny, a porada bardzo profesjonalna i szczegółowa. Widać troskę o pacjenta wykraczającą poza zwykły, lekarski profesjonalizm. Terapia zaproponowana przez Panią Agnieszkę okazała się skuteczna, bardzo gorąco polecam :)

Patryk
Wizyta u Pani Agnieszki to pełen profesjonalizm. Dokładny wywiad oraz badanie. Do tego wszystko jest wytłumaczone bardzo zrozumiałe. Mam nadzieje ze kuracja pomoże. Polecam!

Katarzyna
Do doktor Nawrockiej wybrałam się z synem z problemem z którym od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić. Bardzo dobre podejście do dziecka,synek bez problemu dał się zbadać i odpowiadał na pytania. Zebrała też szczegółowy wywiad ode mnie. Po zbadaniu przepisała leczenie i dokładnie opisała zalecenia pielęgnacyjne. Wszystko bardzo konkretnie i rzeczowo. Leczenie bardzo pomogło i jestem zadowolona. Polecam dr Nawrocką.

Magdalena
Jak najbardziej polecam. Pani doktor zna się na rzeczy. Jeszcze nie wiem jak z efektami leczenia, ale jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i generalnie wiedzę jaką posiada Pani doktor to jak najbardziej mam pozytywne zdanie.

Przemek
Wizyta przebiegła sprawnie i konkretnie, bez zbędnego przedłużania. Pani doktor jest niezwykle miła i profesjonalna. Spokojnie wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

Agata
Bardzo miła i konkretna lekarka. Wytłumaczyła dokładnie na czym polega problem, jak stosować przepisane leki. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ewa Beata
Trudno mi na razie ocenić skuteczność przepisanego leczenia, jest na to zbyt wcześnie, ale wrażenie pani doktor robi pozytywne. Uprzejma, konkretna, precyzyjna. Dokładnie wyjaśnia zapisane leczenie.

Ola
Konkretna, widać, że ma dużą wiedzę i lubi robić to co robi dobrze. Nie wiem jeszcze jak zadziała jej leczenie, ale wrażenie mam bardzo dobre.

ZS
Wszystko okej. Bardzo dobra cena jak na wizytę prywatną w Warszawie, Pani doktor jest bardzo miła i zainteresowana pomocą. Mogę ją w 100% polecić.

Johannes L.
Dr Nawrocka’s competent and pleasent and she speaks fluently English, so I can recommend her to anyone who’s Polish is as poor as mine ;)

Łukasz
Pani doktor była bardzo uprzejma, udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień i poleciła co robić dalej w związku z moim problemem. Zdecydowanie polecam.

M.
Byłam na wizycie kilka dni temu, pani Nawrocka jest bardzo sympatyczna i konkretna. Po zabiegu wszystko przebiega tak jak pani doktor zapowiedziała. Otrzymałam też cenną wskazówkę co można zrobić z innym problemem natury estetycznej, którym p. doktor nie miała możliwości zająć się w gabinecie. Zdecydowanie polecam.

dankamucha
Moje Pierwsze spotkanie z Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na temat pielęgnacji mojej skóry. Nie jestem w stanie póki co ocenić na ile przepisany lek zadziała, gdyż dopiero zaczęłam go stosować. Jednak jeśli chodzi o pierwsze wrażenie jestem bardzo zadowolona.

Kamila
Super, babeczka! Świetna lekarka! Naprawdę zna się na leczeniu łuszczycy.

Adam L.
Pani doktor skutecznie i efektywnie pomogła mojej córce z trądzikiem. Moje dziecko zaczęło się w końcu uśmiechać.

Marzena
Polecam zabiegi u pani doktor z kriochirurgii. Myślałam, że wymrażanie zmian to jakiś niesamowicie bolesny i długi zabieg a tutaj okazało się, że trwa to kilka minut i po strachu. Nawet nic nie poczułam :)

Lidka N.
Jako dorosła pacjentka z trądzikiem, jestem wdzięczna dr Agnieszce Nawrockiej za pomoc i wsparcie jakie mi udzieliła. To jedyny lekarz, który podszedł do mojego problemu kompleksowo.

 


 

Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page