(22) 841 01 12

Opinie o dr n. med. A. Pszonak

iwona1090
jestem b.zadowolona z wizyty, Pani dr.bardzo miła, wyjaśniła mi wszystko za i przeciw, godna zaufania, polecam

bartek
Szybko, sprawnie i merytorycznie. Wyszedłem z konkretną diagnozą i planem działania zarówno na wypadek powodzenia jak i niepowodzenia kuracji. Polecam!

Tola
Przyszłam do Pani Doktor z dość wstydliwym problemem. Zachowała pełen profesjonalizm i była bardzo taktowna. Szybko powiedziała co mi jest, udzieliła wyczerpujących wyjaśnień co i jak robić. Ogólnie polecam.

kasiakukwa
Polecam Panią doktor, była bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśniła i rozpoczynamy terapię która mam nadzieje w końcu pomoże.

anna.kielek95
Super, szybko I konkretnie bez kolejki Pani doktor zna sie na rzeczy I dobrze doradza po wysluchaniu problemow Osobiscie bardzo polecam

Ewelina L.
Bardzo cierpliwa Pani doktor – wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Uspokoiła, poradziła, obejrzała znamiona. Jeżeli będę musiała znowu zaczerpnąć porady dermatologicznej – zapewne u dr Pszonak :)

Kamila M.
Pani doktor fachowo oceniła stan mojego zdrowia przy czym wcześniej byłam już u kilku lekarzy, którzy mi nie pomogli. Odczułam poprawę już po jednym dniu stosowania wypisanych maści. Cała wizyta zajęła dosłownie 10 minut.

Bartek
Polecam dr Pszonak, po zastosowaniu przepisanych przez nią leków dolegliwości szybko ustąpiły. Co ważne, Pani Agnieszka ma również życzliwe podejście do pacjenta i poświęca mu odpowiednią ilość czasu, można odczuć że angażuje się w wykonywaną pracę.

Artur
Jestem zadowolony z wizyt u Pani doktor.Pomogła mi wyleczyć moje dolegliwości. Konkretna, rzetelna, a do tego bardzo miła.

Irena
Pani dr Pszonak jest sumiennym , posiadającym wiedzę ,którą potrafi doskonale zastosować.

Kajetan
Dla mnie najważniejsza była skuteczność leczenia. Ale nie mogę nie zwrócić uwagi na miłą atmosferę, w jakiej przebiegła wizyta. Bardzo ciepły człowiek, a przy tym dobry dermatolog.

Irena
Świetny lekarz, uśmiechnięta, serdeczna. Wizyta była nawet przyjemna, nie czułam się jak u lekarza, raczej jak na miłej rozmowie ze znajomą. Teraz czekam na wynik konsultacji, ale nie sądzę, żeby coś miało być nie tak. A jeśli nawet, to z przyjemnością jeszcze raz porozmawiam z Panią Agnieszką.

Krzysztof
Oczywiście Pani dr profesjonalnie podchodzi do sprawy. Jednak na pytania dotyczące spraw około chorobowych takich jak leczenie alternatywne sprawia wrażenie jakby nie wiedziała o co chodzi a szkoda, że nie potrafi lub nie chce jednoznacznie wyrazić swojej opinii na temat stosowania innych metod.

Karolina
Do pani doktor poszłam z moim mężem jako tłumacz i po raz pierwszy miałam wolne, ponieważ pani doktor doskonale posługuje się angielskim. To przykre, ale nawet wśród lekarzy znajomość języka obcego to rzadkość, a u pani doktor Pszonak spotkało mnie takie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wiem, czy medyczne rezultaty wizyty będą pozytywne, ale dlaczego miałyby być inne. Polecam.

Sandra S.
Pani doktor Przonak jest jest bardzo sumiennym i rzetelnym lekarzem. Pomogła mi wyjść z AZS. Nie czeka się długo na termin.

Karolina
Do pani doktor poszłam z moim mężem jako tłumacz i po raz pierwszy miałam wolne, ponieważ pani doktor doskonale posługuje się angielskim. To przykre, ale nawet wśród lekarzy znajomość języka obcego to rzadkość, a u pani doktor Pszonak spotkało mnie takie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wiem, czy medyczne rezultaty wizyty będą pozytywne, ale dlaczego miałyby być inne. Polecam.

Julianna
Pani doktor taka młoda, a taka mądra. Od razu znalazła przyczynę moich dolegliwości skórnych, a byłam u wielu lekarzy na konsultacjach i nikt nie potrafił zdiagnozować mojej dolegliwości. Szczerze polecam

Borys
Ja byłem u Pani Doktor z AZS i chyba będzie dobrze – zobaczymy. Ale podobało mi się podejście Pani Agnieszki. Cierpliwie słuchała – chyba polubię chodzenie do lekarza, bo do tej pory to była masakra

krzysztof r.
Jestem bardzo zadwolony podejściem Pani Agnieszki. Nie mogę na razie powiedzieć za dużo na temat efektów leczenia, bo potrwają one pewnie jeszcze parę miesięcy, ale bardzo lubię specjalistów takich jak Pani Agnieszka, która wie co robi, mówi, ocenia i poleca. Na pewno polecę innym Panią Agnieszkę.

yanek43
Jest okej, bardzo polecam. Nie ma się do czego przyczepić, pani Agnieszka to prawdziwy specjalista – podeszła do mojego problemu rzeczowo, a leczenie było skuteczne.

roksolana m.
Jestem bardzo zadowołoną wizytą u tego lekarza. Jestem ukrainka, miałam problem, nie chciałam jechać na Ukrainę, zdecydowałam pójść do lekarki. Pani doktor wyznaczyła diagnozę, wypisała leki, już wszystko w porządku. Polecam.

 


 

Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page