(22) 841 01 12

Opinie o dr n. med. Krzysztofie Tosiaku

Karolina
Choruję na łuszczycę. Jak dotąd, żaden lekarz nie był w stanie skutecznie zminimalizować objawów choroby. Leki sterydowe nie pomagały, moja skóra w większości pokryta była łuskami. To wtedy trafiłam do dr. Tosiaka – przedstawiłam mu historię swojej choroby i zaznaczyłam, że leki sterydowe nie działają w taki sposób, jak powinny. Zaproponowano mi alternatywne leczenie i z niego skorzystałam. Jestem w trakcie kuracji i już widzę pierwsze efekty. Dziękuję za pomoc!

Ola S.
Takich lekarzy jak Pan doktor to ze świecą szukać! Fachowość i świetne podejście do pacjenta. Dzięki przeprowadzonym badaniom i zleceniu kompleksowego leczenia, udało się pozbyć wszelkich dolegliwości. Oceniam na pięć, a gdybym mogła to dałabym sześć!

Kamil
Elektrokoagulacja u doktora to czysta przyjemność. Widać, że ma wprawą rękę i zna się na rzeczy. I tak ma być!

Tośka Z.
Lekarz, który słucha. Pierwszy dermatolog, który zgodnie z moim życzeniem nie przepisał mi maści sterydowych. Znalazł dla nich alternatywę. Fajnie.

Magdalena
Dziękuję za szybkie i bezbolesne usunięcie kurzajki, z którą męczyłam się od kilku miesięcy. Gdybym wiedziała, że wszystko odbędzie się tak sprawnie, i bez bólu, zdecydowałabym się na zabieg szybciej.

Krzysztof
Byłem u wielu wenerologów, z mniejszymi lub większymi wpadkami, ten jako pierwszy postawił trafną diagnozę.

Joanna
Polecam Pana doktora dla wszystkich anglojęzycznych pacjentów. Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Miły, konkretny, widać że z dużym doświadczeniem.

Reynevan
trafna diagnoza, miłe konkretne wizyty, swietne podejscie do pacjenta, gorąco polecam


Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page