(22) 841 01 12

Opinie o lek. Iwonie Bryszewskiej-Cyniak

Adam
Usunąłem u doktor brodawkę. Zabieg był wykonany zgodnie z zachowaniem wszystkich procedur. Zostałem poinformowany o wszystkich skutkach ubocznych. Jestem zadowolony.

Wioletta
Konsultacja dermatologiczna przebiegła w miłej, profesjonalnej atmosferze. Zaczynam leczenie trądziku, zobaczymy z jakim skutkiem. Na razie widzę pierwsze efekty. Czuję, że będzie dobrze.

Monika
Chciałam podziękować dr Cyniak za właściwą postawioną diagnozę. Jest Ona bardzo sympatyczną i profesjonalną osobą. Pani Iwona ma dobrą i co najważniejsze pewną rękę do zabiegów. Moje znamiona zostały profesjonalnie zbadane. Polecam!!

piobuk1
Byłem w tamtym tygodniu u tej lekarki, przepisała mi leki i po tych kilku dniach już widzę pierwsze efekty. Bardzo miła doktor.

agamatysiak
Pani doktor jest bardzo miła i konkretna. Szybkie postawienie diagnozy, jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nina S.
Sympatyczna, konkretna, nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Rozpoczęłam leczenie azs-u w zaawansowanym stadium i mimo upływu zaledwie dwóch tygodni od wizyty już jest lepiej.

dariusz_bob
Szukałam lekarza, który specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, a zarazem dopuszcza myśl, że walka z tą chorobą nie opiera się wyłącznie na sterydach. W ciągu swojej kilkuletniej przygody z chorobą przeżyłam już hospitalizacje czy konsultacje u wybitnych profesorów. Skutek był na ogół taki sam – przepisywanie standardowych leków sterydowych, które dawały poprawę na bardzo krótki okres czasu, a potem… było jeszcze gorzej. Doświadczyłam niejednego efektu z odbicia. Dlatego bardzo zwracam uwagę na to, czy w trakcie konsultacji – specjalista rzeczywiście mnie słucha. W trakcie wizyty u dr Cyniak powiedziałam, że w moim przypadku leczenie sterydowe nie sprawdza się i nie chciałabym go dalej kontynuować ze względu na skutki uboczne. Jest to moja świadoma decyzja. Doktor Cyniak cierpliwie mnie wysłuchała, a potem przedstawiła możliwości alternatywnego leczenia. Bardzo się cieszę, że podeszła na poważnie do mojej prośby i uwzględniła problemy, o których jej opowiadałam. Jestem właśnie w trakcie przepisanej przez nią kuracji i już widzę pierwsze efekty. Wierzę, że w trakcie wizyt kontrolnych okaże się, że terapia przyniosła oczekiwane rezultaty i będzie tylko lepiej. Dziękuję za pomoc!

Adrianna K.
Pani Doktor, przemiła osoba, uprzejma. Dusza człowiek:) Miałam problem z nadmierną suchością skóry, przepisała mi konkretny lek, problem jest złagodzony:)

magda
Ja polecam jest moim dermatologiem już prawie 10 lat i jak do tej pory jest okej. Zawsze doradzi i powie jakie leki i sama decyduje które wykupić tańsze czy droższe jak jakiś się nie sprawdza bo nie zawsze każdy lek każdemu na wszystko pomoże (Trądzik i uczulenie) to doradza na jaki zmienić i nie tylko gotowe ale i robione jak się inne nie sprawdzają doradzi.

kowal
bardzo dobry dermatolog, mi pomogła

dat
A ja polecam – miła, kompetentna, spokojna i grzeczna dla pacjenta. Leczę się u Niej od kilku lat i jestem zadowolony – podobnie jak i inni członkowie mojej rodziny – myślę, że jest jednym z lepszych dermatologów w Piotrkowie Tryb. Poza dermatologią tradycyjną, z tego co wiem, zajmuje się również dermatologią kosmetyczną. Prywatnych, dodatkowo płatnych zabiegów, jeśli nie trzeba było, to mi nie proponowała.

Gość
Polecam panią dr Cyniak :)


Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page