(22) 841 01 12

Opinie o mgr A. Bartczak

Jan Z.
Mam łuszczycę, która nieleczona wywołała u mnie wiele skutków ubocznych. Przyznaję, trudno mi było się z nimi uporać. Przypadkowo usłyszałem o dr Bartczak i żałuję, że tak późno się do niej zgłosiłem! W trakcie przeprowadzonych sesji pomogła mi pozbyć się negatywnych myśli i zmusiła mnie do pracy nad sobą. Jestem jej bardzo wdzięczny.

Bartłomiej F.
Choruję na łuszczycę. Czasami znajduje się w lepszym, czasami w gorszym stanie. Konsultacje u Pani doktor powodują, że tych gorszych stanów jest coraz mniej.

Matylda
Psychodermaotlog który sam ma łuszczycę to skarb!!! Sam doskonale wie jak podchodzić do pacjenta z tym samym choróbskiem!!! Zupełnie inaczej rozmawia się z kimś kto wie na czym polega Twój ból i Tobie nie ściemnia. To przyjemność pracować z taką osobą!!!

 


Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page