(22) 841 01 12

Opinie o mgr farm. M. Kurzyp

Wioletta K.
Od kilkunastu lat mam problemy ze skórą dłoni i stóp. Dermatolodzy stwierdzili, że to łuszczyca. Prowadzący mnie lekarz zasugerował mi, że ze względu na chorobę powinnam pomyśleć o wyeliminowaniu ze swojej diety produktów, które mi szkodzą. Udałam się do dietetyka, który specjalizuje się w tworzeniu diety ze wskazań medycznych. Choć od wizyty minął dopiero miesiąc, już widzę pierwsze efekty kuracji.

Uśmiechnięta
Dziękuję doktor Kurzyp za dietetyczną mobilizację. Dzięki niej udało mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy i pozbyć się niechcianego tłuszczyku!

Tadeusz W.
Pani dietetyk zna się na rzeczy – układa diety pod kątem preferencji produktowych pacjenta i chorób z jakimi się zmaga, dzięki czemu nie jest się skazanym na jedzenie rzeczy których się nie lubi. Najważniejsze że jej dieta działa. Jestem już 5kg na minusie i walcze dalej. Żona jest zadowolona :)

 


Komentarze o lekarzach są prywatnymi opiniami pacjentów i pochodzą z serwisu Znany Lekarz. Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych opinii. Komentujący ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page