lek. med. Agnieszka Nawrocka- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Agnieszka Nawrocka

dermatolog, wenerolog

Agnieszka Nawrocka dermatolog WarszawaAbsolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 7 lat związana z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego, w której uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W naszym Centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry, a zwłaszcza łuszczycy w kierunku której prowadzi badania naukowe w ramach studiów doktoranckich. Jest autorką oraz współautorką prac i doniesień w czasopismach medycznych ukazujących się zarówno w Polsce, jak i na świecie. Uczestniczyła w kongresach naukowych oraz kursach związanych z medycyną estetyczną. Posiada wiele dyplomów i certyfikatów, które dokumentują jej umiejętności z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii.

UWAGA! Lek. Agnieszka Nawrocka przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.
 

UMÓW SIĘ DO DERMATOLOGA


OPINIE O LEK. MED. AGNIESZCE NAWROCKIEJ

Patryk
Wizyta u Pani Agnieszki to pełen profesjonalizm. Dokładny wywiad oraz badanie. Do tego wszystko jest wytłumaczone bardzo zrozumiałe. Mam nadzieje ze kuracja pomoże. Polecam!

Piotr H.
U Pani Agnieszki byłem dwukrotnie – w obu przypadkach wywiad był wnikliwy i uważny, a porada bardzo profesjonalna i szczegółowa. Widać troskę o pacjenta wykraczającą poza zwykły, lekarski profesjonalizm. Terapia zaproponowana przez Panią Agnieszkę okazała się skuteczna, bardzo gorąco polecam :)