lek. med. Marek Laskowski- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz medycyny estetycznej.

Przeprowadza badania znamion barwnikowych z użyciem dermatoskopu. Wykonuje zabiegi elektrokoagulacji, kriochirurgii oraz laserowego usuwania zmian. Rozpoznaje i skutecznie leczy szereg chorób dermatologicznych: trądzik, łuszczycę, grzybicę, wypryski, łojotok itd.

Specjalizuje się w nowoczesnych, zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wykorzystuje swoją wiedzę, by osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty przy jak najkrótszym okresie rekonwalescencji i maksymalnym bezpieczeństwie.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), International Dermoscopy Society (IDS).

Uwaga! Dr Marek Laskowski przeprowadza konsultacje w języku angielskim i rosyjskim.

 

Umów się do lek. med. Marka Laskowskiego


OPINIE O lek. med. Marku Laskowskim

bozena_porada
Wizyta super profesjonalna! Lekarz udziela wyczerpujacych odpowiedzi, proponuje terapie dostosowana do potrzeb klienta, jest troskliwy i delikatny. Wysoka kultura osobista i wiedza. Polecam!

dorjany
Profesjonalny a przy tym niezwykle sympatyczny pan doktor. Dokładne badanie, skrupulatny wywiad, zrozumiale wytłumaczony problem i sposób leczenia. Zabieg usunięcia zmiany wykonany po mistrzowsku. Zdecydowanie polecam.