lek. med. Ewa Ring- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Ewa Ring

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr Ewa Ring ukończyła I Wydział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację z dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zdobywała pracując w Klinice Dermatologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz w prywatnych placówkach medycznych, w których odbywała konsultacje oraz przeprowadzała zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Swoje kompetencje podnosi biorąc udział w ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, szkoleniach oraz konferencjach dermatologicznych. Pozwala jej to być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata medycyny.

W Centrum Dermatologicznym FebuMed przyjmuje pacjentów na konsultacje dermatologiczne i estetyczne, oraz wykonuje zabiegi chirurgiczne (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie) i estetyczne (peelingi medyczne, laseroterapia, mezoterapia, leczenie nadpotliwości).

 


Dr Ewa Ring jest cenionym i znanym specjalistą w zakresie leczenia chorób atopowych u dzieci, jest też lekarzem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych – PTCA. 

UMÓW WIZYTĘ U DR EWY RING
 


OPINIE O LEK. MED. EWIE RING

Marzena K.

Od dłuższego czasu zmagałam się z brodawkami na skórze twarzy. Prowadzone przez poprzedniego dermatologa leczenie farmakologiczne nie przyniosło oczekiwanych rezultatów - było jeszcze gorzej :( Koleżanka, która miała podobny problem poleciła mi konsultację u dr Ewy Ring. Pani dermatolog zaproponowała elektrokoagulację. Bolało, nie powiem - ale było warto. W trakcie dwóch spotkań udało się usunąć wszystkie zmiany. Gdybym wiedziała, że to takie proste i bezpieczne, wcześniej bym się zdecydowała na zabieg. Dziękuję Pani doktor!

Nina S.

Od kilku lat walczę z egzemą na dłoniach. Ze względu na wykonywany zawód muszę mieć zadbane ręce, bo to moja wizytówka. Cieszę się, że doktor Ewa doskonale to rozumie i nie ustaje w bojach o moje łapki.