dr n. med. Krzysztof Tosiak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Krzysztof Tosiak

dermatolog, wenerolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie dermatologii  i wenerologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych chorób zapalnych (zwłaszcza łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, trądziku, chorób o etiologii wirusowej oraz grzybic), a także stanów przednowotworowych i nowotworów skóry.

Specjalizuje się w dermoskopii wykorzystywanej do oceny znamion barwnikowych. Wykonuje również zabiegi z zastosowaniem elektrokoagulacji i kriochirurgii. 

Uczestnik  wielu kongresów, kursów i szkoleń z zakresu dermatologii. Współpracuje z Kliniką Dermatologiczną Hospital Universitario de Gran Canaria  Dr Negrin w Las Palmas w Hiszpanii, która specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. 

UWAGA! Dr n.med. Krzysztof Tosiak przeprowadza również konsultacje w języku hiszpańskim.

 

Umów się do dr n. med. Krzysztofa Tosiaka


OPINIE O DR. N. MED. KRZYSZTOFIE TOSIAKU

Karolina
Choruję na łuszczycę. Jak dotąd, żaden lekarz nie był w stanie skutecznie zminimalizować objawów choroby. Leki sterydowe nie pomagały, moja skóra w większości pokryta była łuskami. To wtedy trafiłam do dr. Tosiaka – przedstawiłam mu historię swojej choroby i zaznaczyłam, że leki sterydowe nie działają w taki sposób, jak powinny. Zaproponowano mi alternatywne leczenie i z niego skorzystałam. Jestem w trakcie kuracji i już widzę pierwsze efekty. Dziękuję za pomoc!

Ola S.
Takich lekarzy jak Pan doktor to ze świecą szukać! Fachowość i świetne podejście do pacjenta. Dzięki przeprowadzonym badaniom i zleceniu kompleksowego leczenia, udało się pozbyć wszelkich dolegliwości. Oceniam na pięć, a gdybym mogła to dałabym sześć!