lek. med. Iwona Bryszewska-Cyniak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Iwona Bryszewska-Cyniak

dermatolog, wenerolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalistka ll stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii – specjalizację uzyskała w Klinice Dermatologicznej w Łodzi. Pracowała W Klinice Dermatologii i Wenerologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła podyplomowe studia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie z kosmetologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń dla lekarzy potwierdzonych certyfikatami z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz alergologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci (szczególnie łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, grzybicy, wyprysku kontaktowego, łojotoku, łupieżu), chorób pasożytniczych skóry (świerzb) oraz chorób bakteryjnych skóry wywoływanych przez paciorkowce, gronkowce i inne. Przeprowadza testy alergiczne (płatkowe), jak również zabiegi z zakresu kriochirurgii i elektrokoagulacji – usuwanie brodawek, kurzajek i innych narośli skórnych.

 

Umów się do lek. med. Iwony Bryszewskiej-Cyniak


OPINIE O LEK. MED. IWONIE BRYSZEWSKIEJ - CYNIAK

Adam
Usunąłem u doktor brodawkę. Zabieg był wykonany zgodnie z zachowaniem wszystkich procedur. Zostałem poinformowany o wszystkich skutkach ubocznych. Jestem zadowolony.

piobuk1
Byłem w tamtym tygodniu u tej lekarki, przepisała mi leki i po tych kilku dniach już widzę pierwsze efekty. Bardzo miła doktor.