lek. Ewa Konca- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Ewa Konca

dermatolog

Ewa Konca dermatolog Warszawa

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r. Specjalizacje II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii oraz prawo do wykonywaniu zawodu zdobyła w trakcie pracy w Klinice Dermatologicznej Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Specjalizuje się w dermatologii zachowawczej, a w szczególności w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry o podłożu immunologicznym, alergicznym i tych z rodzaju dietozależnych. Pomaga pacjentom w opracowywaniu indywidualnych zaleceń żywieniowych, które mają wpływ na poprawę jakości życia.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Wychodzi z założenia, że w przypadku chorób dermatologicznych nie leczymy tylko ich objawów, ale musimy poznać przyczynę ich powstawania i starać się ją wyeliminować.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się:

  • diagnostyką, różnicowaniem i leczeniem chorób skóry i jej przydatków (paznokci, włosów),
  • poradami dermatologicznymi dla dorosłych i dzieci od pierwszego dnia życia,
  • drobnymi zabiegami z zakresu dermatochirurgii (usuwania zmian skórnych),
  • dietą w chorobach skóry.

Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie dermatologii, dermatologii dziecięcej i alergologii biorąc regularnie udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.
 

  • Przyjmuje pacjentów od 1 dnia życia. 

 

Umów się do lek. Ewy Koncy

 

OPINIE O LEK. EWIE KONCY

Patrycja
Pani Doktor bardzo profesjonalna, dokładna w badaniu i wywiadzie. Wszystko dokładnie wyjaśni. Polecam!

~Gość
W dniu wczorajszym bylam u pani dr i polecam wszystkim jest bardzo dobrym lekarzem i przyjeta zostalam bez kolejki z uwagi na stan zdrowia i wygladu twarzy i rak polecam.