lek. Ewa Konca- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Ewa Konca

dermatolog

Ewa Konca dermatolog Warszawa

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r. Specjalizacje II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii oraz prawo do wykonywaniu zawodu zdobyła w trakcie pracy w Klinice Dermatologicznej Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Specjalizuje się w dermatologii zachowawczej, a w szczególności w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry o podłożu immunologicznym, alergicznym i tych z rodzaju dietozależnych. Pomaga pacjentom w opracowywaniu indywidualnych zaleceń żywieniowych, które mają wpływ na poprawę jakości życia.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Wychodzi z założenia, że w przypadku chorób dermatologicznych nie leczymy tylko ich objawów, ale musimy poznać przyczynę ich powstawania i starać się ją wyeliminować.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się:

  • diagnostyką, różnicowaniem i leczeniem chorób skóry i jej przydatków (paznokci, włosów),
  • poradami dermatologicznymi dla dorosłych i dzieci od pierwszego dnia życia,
  • drobnymi zabiegami z zakresu dermatochirurgii (usuwania zmian skórnych),
  • dietą w chorobach skóry.

Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie dermatologii, dermatologii dziecięcej i alergologii biorąc regularnie udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.
 

  • Przyjmuje pacjentów od 1 dnia życia. 

 

Umów się do lek. Ewy Koncy

 

OPINIE O LEK. EWIE KONCY

Danix
Dermatolog, którego można polecać innym. Uważam, że Pani Ewa jest ekspertką w dziedzinie leczenia chorób skóry. Duży plus za dokładnie i wnikliwie przeprowadzony wywiad. Już widzę u siebie dużą poprawę, a to dopiero początek leczenia.

Sandra S.
Pani doktor Ewa Konca bardzo profesjonalnie podchodzi do potrzeb pacjenta. Jest bardzo dobrym lekarzem.

Karolina O.
Szczerze polecam, pani Doktor uważnie wysłuchała i przyjrzała się problemowi. Bardzo miła i przyjemna osoba, chętna do pomocy. Z problemem meczyłam się około 4 lata, po wizycie i przepisanych lekach problem zniknąl po tygodniu i wieeeelka ulga. Dziękuje!

dagmara
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Trafne rozpoznanie i dobrze dobrane leki bez konieczności eksperymentowania.

Darek A.
U Pani doktor Ewy Konca leczę się już od jakiegoś czasu i wreszcie mogę napisać, że jestem zdrowy :)Trochę to trwało, ale też moja choroba nie należała do najłatwiejszych. Jestem bardzo zadowolony z całego leczenia, z efektów jak i z podejścia Pani doktor do pacjenta. Pozdrawiam.

Ilona K.
Z problemami skórnymi borykam się już od bardzo dawna. Wreszcie trafiłam na zaangażowaną lekarkę która docieka w czym leży problem, skoro od taka dawna leczenie różnymi środkami nie pomaga. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Adam123
wizytę u Pani Doktor zaliczam do bardzo udanych. od razu widać zaangażowanie lekarki w to co robi. przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, zadając mi bardzo wiele pytań. myślę, że to było kluczowe w rozpoznaniu choroby. kompetentna i zaangażowana – tak bym określił tą lekarkę w dwóch słowach.

Czarny
To już moja kolejna wizyta u Pani doktor i ponownie udana. Pani doktor zawsze dokładnie słucha co mam jej do powiedzenia i zadaje sporo pytań żeby mieć lepszy obraz choroby. Leczenie powoli dobiega końca, a ja widzę znaczącą poprawę w wyglądzie mojej skóry. Polecam wszystkim szukającym dobrego dermatologa.

salon
Jestem zadowolona.Pani doktor kompetentna i odpowiadała na każde zadane pytanie. Zobaczymy jakie rezultaty będą po leczeniu. Wtedy napisze więcej.

~Gość
Bardzo polecam!!! Od roku jest moim lekarzem ,bardzo jestem zadowolona ponieważ w sposób rzetelny i fachowy zajęła się moją chorobą.