mgr Agnieszka Bartczak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

mgr Agnieszka Bartczak

psychodermatolog

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach edukacji podyplomowej ukończyła Szkołę Trenerów i Kurs Interwencji Kryzysowej. W latach 2006-2010 wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie. Specjalizuje się w psychodermatologii oraz pomocy kryzysowej. Aktywnie wspiera wszystkie osoby cierpiące na przewlekłe choroby skóry prowadząc krótkoterminowe, intensywne sesje indywidualne oraz zarządzając grupami wsparcia nie tylko dla osób chorych, ale także ich rodzin. W wolnym czasie jako wolontariusz udziela się na portalach zrzeszających społeczności osób z chorobami skóry i uczestniczy w sesjach plenarnych organizowanych cyklicznie w różnych częściach Polski, starając się dotrzeć z pomocą do osób które w swoim regionie mogą mieć problem z uzyskaniem pomocy psychodermatologicznej.

 

ZADZWOŃ 22 841 01 12 I UMÓW SIĘ DO PSYCHODERMATOLOGA


OPINIE O MGR AGNIESZCE BARTCZAK

Matylda
Psychodermaotlog który sam ma łuszczycę to skarb!!! Sam doskonale wie jak podchodzić do pacjenta z tym samym choróbskiem!!! Zupełnie inaczej rozmawia się z kimś kto wie na czym polega Twój ból i Tobie nie ściemnia. To przyjemność pracować z taką osobą!!!

Bartłomiej F.
Choruję na łuszczycę. Czasami znajduje się w lepszym, czasami w gorszym stanie. Konsultacje u Pani doktor powodują, że tych gorszych stanów jest coraz mniej.