mgr farm. Magdalena Kurzyp- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

mgr farm. Magdalena Kurzyp

dietetyk

Absolwentka Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Autorka książki „ODŻYWIANIE W ŁUSZCZYCY. Wpływ diety na stan skóry”. Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie stosowania nowych terapii, między innymi w hepatologii i dermatologii. Specjalizuje się w dietach dla pacjentów z problemami wątroby i skóry.Interesuje się medycyną żywienia, wyborami żywieniowymi jako sposobem ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi, wpływem wysoko przetworzonej żywności na stan zdrowia, potencjałem terapeutycznym diety w łuszczycy oraz rolą wątroby w schorzeniach skórnych.

 

ZADZWOŃ 22 841 01 12 I UMÓW SIĘ DO DIETETYKA
 


OPINIE O MGR FARM. MAGDALENIE KURZYP

Wioletta K.
Od kilkunastu lat mam problemy ze skórą dłoni i stóp. Dermatolodzy stwierdzili, że to łuszczyca. Prowadzący mnie lekarz zasugerował mi, że ze względu na chorobę powinnam pomyśleć o wyeliminowaniu ze swojej diety produktów, które mi szkodzą. Udałam się do dietetyka, który specjalizuje się w tworzeniu diety ze wskazań medycznych. Choć od wizyty minął dopiero miesiąc, już widzę pierwsze efekty kuracji.

Tadeusz W.
Pani dietetyk zna się na rzeczy – układa diety pod kątem preferencji produktowych pacjenta i chorób z jakimi się zmaga, dzięki czemu nie jest się skazanym na jedzenie rzeczy których się nie lubi. Najważniejsze że jej dieta działa. Jestem już 5kg na minusie i walcze dalej. Żona jest zadowolona :)