dr n. med. Agnieszka Piątkowska- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Agnieszka Piątkowska

dermatolog, wenerolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MON (obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego) w Warszawie, gdzie zajmowała się m.in. diagnostyką i leczeniem raka podstawnokomórkowego metodą fotodynamiczną. 

Podczas pracy w Klinice zdobyła I i II stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy “Badanie gromadzenia porfiryn w ogniskach raka podstawnokomórkowego po miejscowym zastosowaniu kwasu 5-∂-aminolewulinowego”.

W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Wykonuje zabiegi usuwania zmian skórnych za pomocą kriochirurgii oraz elektrokoagulacji. Pobiera również wycinki do badań histopatologicznych.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w posiedzeniach, zjazdach i szkoleniach w ramach swojej specjalizacji dermatologicznej.

 

Umów się do dr n. med. Agnieszki Piątkowskiej


OPINIE O DR. N. MED. AGNIESZCE PIĄTKOWSKIEJ

liburda
Leczę się u Pani Doktor od lat i tak wysokiej kultury osobistej i kompetencji zawodowych nie spotkałem
u innych lekarzy - a schorzeń mi niestety nie brakuje. Życzyłbym wszystkim pacjentom takich lekarzy.

ewasiuda
Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Udzieliła wyczerpującej informacji na temat schorzenia, zaleciła leczenie i działania profilaktyczne po leczeni. Przygotowała pisemny schemat postępowania dla pacjenta.