lek. med. Kamila Uczniak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Kamila Uczniak

dermatolog, wenerolog

Studia medyczne ukończyła na Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawskim Uniwersytecie Medycznym) otrzymując w 2010 roku dyplom lekarza z najwyższym w tamtym roku wynikiem z Lekarskiego Egzaminu Państwowego (aż 90,4%). Podczas pracy w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uzyskała I° specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

Doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry zdobywała pracując w czołowych klinikach dermatologicznych, wchodzących w skład specjalistycznych oddziałów szpitalnych m.in. Uniwersytetu Medycznego w Łodzi czy Szpitalu SOLEC w Warszawie. Odbyta praktyka wpłynęła na rozwój jej zainteresowań zawodowych związanych z leczeniem przewlekłych chorób skóry, w tym tych o podłożu alergicznym.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED świadczy nie tylko konsultacje dermatologiczne uwzględniające dermatoskopowe badanie skóry (w tym ocenę znamion), ale także wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii - usuwanie zmian skórnych metodą m.in. elektrokoagulacji i kriochirurgii.

UWAGA! Lek. med. Kamila Uczniak przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

Umów się do lek. med. Kamili Uczniak


OPINIE O LEK. MED. KAMILI UCZNIAK

Anna

Cieszę się, że trafiłam do dr Kamili Uczniak. Dzięki niej udało mi się zminimalizować skutki uboczne terapii trądzikowej.

Iwona Sz.

Zabieg kriochirurgiczny wykonany szybko i bezboleśnie. Zgodnie z informacją otrzymaną po zabiegu, w miejscu usunięcia zmiany nie będzie widocznej blizny. I tak jest!