lek. Anna Możarowska- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Anna Możarowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku specjalizując się w dermatologii i wenerologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne z zakresu usuwania zmian skórnych (m.in. brodawek, włókniaków) metodą kriochirurgii, elektrokoagulacji i przy zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2. W wywiadzie z lek. med. Magdaleną Krajewską, blogerką medyczną INSTALEKARZ, opowiada o tym jak skutecznie i bezpiecznie leczyć brodawki [obejrzyj wywiad].

Wykonuje badania dermatoskopowe służące do oceny zmian skórnych pod kątem czerniaka. W celu szczegółowej analizy podejrzanych zmian, pobiera wycinki do badania w kierunku dalszej diagnostyki histopatologicznej. Biopsja w jej wykonaniu jest szybka, mało inwazyjna i bezbolesna.

Jej prawdziwą pasją są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mają za zadanie powstrzymanie oznak starzenia, widoczne odmłodzenie skóry oraz korygowanie wszelkich niedoskonałości przy zachowaniu naturalnego efektu. 

W naszym Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie wykonuje:

  • zabiegi laserowe (m.in. usuwa przebarwienia i zamyka naczynka),
  • peelingi medyczne,
  • wypełnienia kwasem hialuronowym
  • mezoterapię (w tym przy użyciu osocza bogatopłytkowego)
  • leczy nadpotliwość toksyną botulinową.

Systematycznie uczęszcza na kongresy, kursy i szkolenia poszerzając swoją wiedzę w zakresie dermatoskopii, zaawansowanych technik z zakresu medycyny estetycznej w tym technik łączonych w zabiegach na twarz i ciało. 

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do lek. Anny Możarowskiej

 

OPINIE O LEK. ANNIE MOŻAROWSKIEJ

agnieszka.m.szymaniak
Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Leczy zapobiegawczo, nie wyśmiewa i słucha pacjenta :) dziękuje Pani za czas

Jagoda
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Możarowską każdej osobie szukającej dobrego dermatologa. Bardzo profesjonalna, empatyczna, a do tego zawsze uśmiechnięta. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Świetna lekarka, do której na pewno będę wracać.