lek. med. Anna Możarowska- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. med. Anna Możarowska

dermatolog, wenerolog

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku specjalizując się w dermatologii i wenerologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne m.in. elektrokoagulację, kriochirurgię oraz usuwa zmiany laserem. Wykonuje badania dermatoskopowe - ocenę zmian skórnych pod kątem raka skóry.

Przeprowadzając zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej zwraca szczególną uwagę na naturalny efekt końcowy. W naszym Centrum Dermatologicznym FEBUMED wykonuje zabiegi laserowe, peelingi medyczne, wypełnienia kwasem hialuronowym, mezoterapię czy ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym, usuwa przebarwienia i naczynka, leczy nadpotliwość.

Systematycznie uczęszcza na kongresy, kursy i szkolenia poszerzając swoją wiedzę. 

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English.
Umów się do lek. med. Anny Możarowskiej

 

OPINIE O LEK. ANNIE MOŻAROWSKIEJ

agnieszka.m.szymaniak
Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Leczy zapobiegawczo, nie wyśmiewa i słucha pacjenta :) dziękuje Pani za czas

Jagoda
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Możarowską każdej osobie szukającej dobrego dermatologa. Bardzo profesjonalna, empatyczna, a do tego zawsze uśmiechnięta. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Świetna lekarka, do której na pewno będę wracać.