lek. Aldona Maciąg- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Aldona Maciąg

dermatolog, wenerolog

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Praktykę w zakresie dermatologii zdobywała w renomowanej Klinice Dermatologii Uniwersytetu Kolońskiego w Niemczech. Jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych europejskich ośrodków akademickich na starym kontynencie.

Na co dzień pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie (Centralnym Szpitalu Klinicznym MON), gdzie zajmuje się m.in. dermatologią ogólną, onkologiczną i zabiegową w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry (w tym nowotworów skóry).

Dermatologia onkologiczna oraz dermatochirurgia to jej największe pasje. Jak sama przyznaje, największą satysfakcję przynosi jej wczesne wykrywanie i skuteczne leczenie nowotworów skóry przy zachowaniu optymalnych efektów estetycznych.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

 • chorób skóry, włosów i paznokci,
 • chorób skóry o podłożu alergicznym,
 • chorób przenoszonych drogą płciową,
 • czerniaka i innych nowotworów złośliwych skóry.

Dodatkowo wykonuje:

 • zabiegi z zakresu dermatochirurgii (usuwania zmian skórnych),
 • dermatoskopię i wideodermatoskopię cyfrową,
 • biopsję skóry,
 • opracowuje schemat fototerapii.

 

 • Przyjmuje pacjentów od 10 roku życia.
 • Consultations for children, young people and adults aged > 10 years.
 • Consultations can be carried out in English.
Umów się do lek. Aldony Maciąg


OPINIE O LEK. ALDONIE MACIĄG

Pacjent

Byłam pierwszy raz polecam. Bardzo dokładna, rzeczowa i życzliwa Pani doktor.
Bede wracała jeśli bedze taka konieczność.

Krzysiek W.

Pani Doktor zawsze odznacza sie profesjonalnym i sympatycznym podejsciem do pacjenta. Bardzo szybko rozwiała wszelkie watpliwosci.

artur.sawicki

Bardzo polecam wizyty u Pani Doktor. Jest Ona miłą i kompetentną osobą, która podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem i potrafi udzielić wyjaśnień w sposób zrozumiały i przystępny. Do tego jest zawsze uśmiechnięta i ma poczucie humoru.

Gabriela

U Pani Doktor Aldony byłam pierwszy raz i nie wyobrażam sobie już wizyty u innego Dermatologa.
W cenie wizyty otrzymałam pełen profesjonalizm ze strony kompetentnego lekarza, wyczerpujące i przede wszystkim praktyczne informacje, leki, które po kilku dniach znacznie poprawiły stan mojej skóry oraz życzliwość i przyjazną atmosferę, które pozwoliły mi ze spokojem i bez wstydu opisać swoje problemy. Pani Doktor, mimo szybko postawionej (właściwej!) diagnozy, dokładnie przyjrzała się zmianom skórnym, ich położeniu i rozległości, czego niestety dermatolodzy u których byłam wcześniej nie robili (szybki rzut okiem, recepta i tyle). Jeżeli komuś zależy na skuteczności, a przy tym nie chce czuć się jak intruz w gabinecie - zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor Aldony.

cezary.konca

Pani Doktor Aldona jest miłą i sympatyczną osobą z dużym doświadczeniem. Dokładnie wysłucha pacjenta,celnie stawia diagnozę dokładnie obejrzy zmiany skórne i potrafi dokładnie doradzić postęp leczenia. Jak najbardziej godna polecenia.

Kasia

Wybrałam się do pani doktor z sytuacją "awaryjną" (nagłe b.duże pogorszenie stanu skóry) - i dostałam błyskawiczną, skuteczną pomoc. Pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie, zaproponowała leczenie, które b.szybko przyniosło rezultaty i zasugerowała plan działania długofalowego. Jest przy tym empatyczna i z dużym zrozumieniem podchodzi do pacjenta.

pparfeniuk6

Dr Aldona Maciąg jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dzięki naszej konsultacji wiem, jak właściwie usunąć swój problem. Polecam serdecznie!

matson.tty

Pani dr sprawdziła, każde znamie uważnie, a na każde nurtujące mnie pytanie usłyszałem rzeczową i konstruktywna odpowiedz. Jestem zadowolony z wizyty. Polecam!

Piotr

Bardzo dobry lekarz, zainteresowany pacjentem, dokładnie bada. Miła i sympatyczna osoba, zawsze służy pomocą.

m90

Jestem zadowolona z wizyty u pani doktor :) leczenie było odpowiednio dobrane i skureczne, pani doktor rzeczowa i konkretna, poza tym jako jedna z nielicznych lekrzy sama z siebie sprawdziła czy nie zachodzą interakcje z lekami, które przyjmuję za co ogromny plus :)