lek. Mariusz Latkowski- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Mariusz Latkowski

dermatolog, wenerolog

Zapraszamy na wizyty w placówce oraz e-Konsultacje, bez wychodzenia z domu.
ZADZWOŃ i umów: 22 841 01 12

 

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1997 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z dermatologii i wenerologii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy. Od 2000 roku kontynuował ją w Klinice Dermatologii CSK WAM w Warszawie gdzie w 2004 roku uzyskał specjalizację I stopnia z dermatologii i wenerologii.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń dermatologicznych oraz chorób wenerologicznych. Zajmuje się dermatoskopową oceną i badaniem znamion barwnikowych w celu wykluczenia czerniaka i innych nowotworów skóry.

Wykonuje również zabiegi z zakresu dermatochirurgii (usuwania zmian skórnych):

  • kriochirurgię,
  • elektrokoagulację,
  • laserowe usuwanie zmian skórnych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie dermatologii, dermatochirurgii i dermatologii estetycznej, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych w kraju i za granicą.

  • Przyjmuje pacjentów od 6 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 6 years.
  • Consultations can be carried out in English.
Mariusz Latkowski - ZnanyLekarz.pl
Umów się do lek. Mariusza Latkowskiego


OPINIE O LEK. MARIUSZU LATKOWSKIM

Andrzej W.

Jeżeli ktoś potrzebuje kompetentnego lekarza, polecam doktora Mariusza Latkowskiego z całego serca! Wizyta odbyła się punktualnie, usunięcie brodawki było szybkie i bezbolesne! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Poleciłem Pana doktora kilku moim znajomym.

Mateusz

Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. W gabinecie panuje miła atmosfera. Moja dolegliwość została dokładne opisana. Przepisane leki zaczęły działać zgodnie z zaleceniami lekarza już po kilku dniach. Jestem bardzo zadowolony!

Wojciech

Pan Doktor bardzo miły, uprzejmy, zaangażowany w problem pacjenta. Wszystko dokładnie wyjaśnił, bardzo pomocnt i kompetentny. Będę wracać.

Małgorzata K.

Wizyta odbyta punktuana, w luźnej atmosferze. Otrzymałam  diagnozę i plan leczenia. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%!

Katarzyna B.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i leczenia. Doktor Mariusz Latkowski jako jedyny prawidłowo zdiagnozował i leczy moje problemy skórne (liczne znamiona barwnikowe). Bardzo polecam.

Wioletta

Niesamowicie przyjazne podejście do pacjenta! Niezwykle kompetentna diagnoza, szczegółowe wyjaśnienia choroby i cenne rady względem dalszej pielęgnacji skóry. Bardzo dziękuję za pomoc w imieniu mojego nastoletniego syna, który dzięki doktorowi Mariuszowi Latkowskiemu zapomniał o trądziku!

Magdalena Z.

Doktor Latkowski jest przewspaniały, kompetentny, badzo cierpliwy, z dużą wiedzą i poczuciem humoru! Otwarty na pacjenta – zawsze można się z nią skontaktować. Wszystko przedstawia jasno i szczegółowo. Dla mnie to świetny dermatolog. Polecam każdemu.

Bożena

Doktor Maiusz Latkowski ma bardzo dobre podejściem do dzieci. Szybko i jak się okazało bezbłędnie zdiagnozował problem. Zaordynowane przez niego leki przyniosły ogromna ulgę jużw następnym dniu. Ciepła,miła i rzetelna wizyta.

Klaudia

Przemiły, świetny lekarz! Pełen profesjonalizm. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiega w miłej, sympatycznej, przyjacielskiej atmosferze. 

Joasia

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Pięknie wyposażony gabinet. Wizyta odbyła się o wyznaczonej porze, bez opóźnień. Doktor Latkowski postawił trafną diagnozę co sprawia, że leczenie przebiega bezproblemowo. Polecam wenerologa!