Mezoterapia igłowa - Centrum Dermatologiczne Febumed

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa, nazywana często “biorewitalizacją”, jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem z zakresu dermatologii estetycznej, który w szybki sposób pomaga poprawić wygląd, napięcie i kondycję skóry. Mezoterapia igłowa - czym jest, jak wygląda, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Polecany jest zwłaszcza osobom chcącym w delikatny sposób wygładzić drobne zmarszczki oraz poprawić owal twarzy. Stosowana jest również jako jedna ze skuteczniejszych metod walki z nadmiernym wypadaniem włosów - łysieniem. 

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa, który dokonuje na wybranym przez nas obszarze ciała np. twarzy, szyi, dekoltu, skórze głowy, intensywnego nakłuwania specjalnymi mikroigłami. 

W trakcie zabiegu dochodzi do powstania kilkudziesięciu nakłuć, które stymulują naturalne reakcje samoodnowy skóry. Pomaga on pobudzić i zwiększyć aktywność procesu regeneracji skóry w skutek czego obserwujemy wyraźną poprawę jakości skóry.

Mezoterapia igłowa - dla kogo?

Mezoterapia igłowa polecana jest osobom, które chciałyby:

  • powstrzymać łysienie, uniknąć nadmiernego wypadania włosów,
  • ujędrnić skórę, 
  • zniwelować drobne blizny po przebytej chorobie trądzikowej, 
  • zredukować drobne zmarszczki,
  • zlikwidować cienie pod oczami.

Jaki jest koszt zabiegu?

Cena mezoterapii igłowej uzależniona jest od obszaru ciała, na którym wykonywany będzie zabieg, od rodzaju i ilości wykorzystanego preparatu. 

 

MEZOTERAPIA - ODMŁADZANIE I REWITALIZACJA SKÓRY W WARSZAWIE CENA
Szyja i dekolt od 600 zł
Twarz od 350 zł
Szyja od 350 zł
Dekolt od 350 zł
Twarz i szyja od 600 zł
Twarz, szyja i dekolt od 850 zł
Dłonie od 350 zł
Skóra głowy od 450 zł

 

Umów się na konsultację dermatologiczną do Centrum Dermatologicznego FebuMed (Warszawa) i dowiedz się więcej na temat zabiegu mezoterapii igłowej. Poznaj nasz doświadczony personel medyczny i zobacz dlaczego warto wykonać ten zabieg właśnie u nas.
 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź terminy konsultacji.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE