Adipocytoliza (lipoliza) iniekcyjna - Centrum Dermatologiczne Febumed

Adipocytoliza (lipoliza) iniekcyjna

Adipocytoliza iniekcyjna (potocznie lipoliza iniekcyjna) to zabieg niechirurgiczny przeznaczony dla osób, które poszukują nieinwazyjnych metod usuwania tłuszczu z okolic podbródka, ramion, pleców, brzucha, bioder czy pośladków. Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cena

To bezpieczny zabieg wykonywany w celu modelowania sylwetki i redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Minimalizuje cellulit oraz zmniejsza tkankę tłuszczową.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy dermatologów specjalizujących się w dermatologii estetycznej.

Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipoliza iniekcyjna polega na bezpośrednim wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej mieszanki substancji, które doprowadzają do rozpadu komórek tłuszczowych. Głównym składnikiem mieszanki jest deoksycholan sodu, mający działanie lipolityczne. Polega ono na rozbiciu tkanki tłuszczowej w naturalnym procesie metabolicznym oraz ułatwieniu wydalania nadmiaru tłuszczu z organizmu. 

Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia lub na prośbę pacjenta ze znieczuleniem miejscowym w postaci kremu nanoszonego na skórę.

Lipoliza iniekcyjna - kiedy widać efekty?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są średnio po 7-14 dniach od momentu wykonania. Przyjmuje się, że aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zabieg powinno się powtórzyć kilkukrotnie - najwcześniej jednak po tygodniu od pierwszego ostrzykiwania.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu lipolizy iniekcyjnej Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cena

  • aktywna choroba nowotworowa,
  • cukrzyca,
  • choroby tarczycy,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • ostre infekcje bakteryjne,
  • znaczna otyłość (BMI>30),
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nadwrażliwość na jeden ze składników preparatu.

Zalecenia przed i po zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Zabieg niesie za sobą małe ryzyko skutków ubocznych. Jeżeli wystąpią, mają charakter przemijający w postaci rumienia, obrzęku, bolesności i wrażliwości skóry w miejscu ucisku, w którym nastąpiła iniekcja. Należy pamiętać aby bezpośrednio przed i po zabiegu nie stosować leków rozrzedzających krew (np. aspiryna) oraz pić dużo wody.

Cena zabiegu

LIPOLIZA INIEKCYJNA (MODELOWANIE CIAŁA)

CENA

Biodra

 

od 1190 zł

Brzuch

 

od 1290 zł

Bryczesy

 

od 1190 zł

Ramiona

 

od 1190 zł

Kolana

 

od 990 zł

Łokcie

 

od 990 zł

Ginekomastia

 

od 1190 zł

Plecy fałdy

 

od 1190 zł

Podbródek

 

850

Okolica pośladków

 

od 1290 zł

Gruby otłuszczony kark tzw. "byczy" kark

 

od 1500 zł

Ceny zabiegów nie uwzględniają ceny konsultacji medycznej.

 

Umów się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej w naszym centrum dermatologicznym FEBUMED w Warszawie i omów szczegóły zabiegu! Zadzwoń  22 841 01 12
 

UMÓW WIZYTĘ ONLINE