lek. med. Ewa Ring opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. med. Ewa Ring

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Wiolleta

Doktor poznałam jeszcze za czasów jej pracy w szpitalu gdzie leczyłam się na łuszczycę. Teraz chodzę do niej prywatnie, bo jest po prostu szybciej i wygodniej. Sama decyduje o terminie wizyty i nie muszę wyrywać się z pracy. To duża ulga.

Karolina

Wizytę oceniam z perspektywy rodzica dziecka, które choruje na atopowe zapalenie skóry:
- bardzo dobry stosunek do dziecka,
- szacunek do pacjentów,
- duża wiedza i zaangażowanie w leczenie.

 

Andrzej W.

Byłem u Pani Doktor kilkakrotnie w związku z problemami skórnymi. Stwierdzam,że jest lekarzem o olbrzymiej wiedzy, szybko i trafnie stawia diagnozę.leczenie skuteczne i w pełni profesjonalne. Poza tym, a może przede wszystkim, Pani Doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta. Miła i serdeczna, potrafi nie tylko profesjonalnie i skutecznie leczyć, ale też zapewnić mu komfort psychiczny i spokój. Wszystkim mogę Panią Doktor polecić z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i dziękuję.

Waldemar K.

No to ja rozumiem. Zgłaszasz się do lekarza a on cię leczy. Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Leczenie wysypki na skórze to dla Pani doktor kwestia kilku dni. Bardzo miły i kompetentny lekarz, oby takich było więcej. Polecam tego lekarz w przypadku problemów dermatologicznych, jest super.

Piotr

Byłem u Pani Doktor kilkakrotnie w związku z problemami skornymi.Stwierdzam,że jest lekarzem o olbrzymiej wiedzy,szybko i trafnie stawia diagnozę.leczenie skuteczne i w pełni profesjonalne.poza tym,a może przede wszystkim,Pani Doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta.miła i serdeczna ,potrafi nie tylko profesjonalnie i skutecznie leczyć,ale też zapewnić mu komfort psychiczny i spokój.wszystkim mogę Panią Doktor polecić z czystym sumieniem.oby więcej takich lekarzy.pozdrawiam.i dziękuję.

Paula

Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad pół roku, niemal wszystkie problemy skórne, z którymi nie mogłam poradzić sobie od dłuższego czasu, zniknęły. Objawy bagatelizowane przez innych specjalistów tutaj zostały od razu skutecznie zdiagnozowane o systematycznie leczone. Bardzo duża wiedza i pełen profesjonalizm! :)