Dietetyk w Warszawie - Centrum Dermatologiczne Febumed

Dietetyk w Warszawie

Podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia, jest odpowiedni sposób odżywiania, co umożliwia odpowiednio dobrana dieta. Można to osiągnąć wypracowując sobie odpowiednie nawyki żywieniowe. Robiąc to samemu nie sposób uniknąć błędów, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego dietetyka.Skorzystaj z usług dietetyka w Warszawie

W Centrum Dermatologicznym FebuMed (Warszawa) pacjenci mają do dyspozycji konsultacje ze specjalistą ds. żywienia, który nie tylko opracuje dla nich specjalne jadłospisy ale także będzie na bieżąco śledził postęp ich prac związany ze zmianą trybu odżywiania.

Oferta dietetyka kierowana jest nie tylko klientów indywidualnych, ale również biznesowych. 

W Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie (Warszawa) świadczone są usługi z zakresu:

  • porad dietetycznych i wizyt kontrolnych,
  • analizy składu ciała,
  • opracowywania jadłospisów,
  • konsultacji dla rodziców w zakresie żywienia dzieci,
  • suplementacji diety (idealna opcja dla osób narażonych na zwiększony wysiłek fizyczny, np. uprawiających sport),
  • zakupów z dietetykiem podczas których nauczysz się m.in. jak wybierać produkty dopasowane do Twojej diety czy jak czytać etykiety produktów spożywczych.

Zainteresowani mogą wykupić usługi dietetyka w formie zniżkowych pakietów abonamentowych dla pracowników swojej firmy lub członków rodziny.

Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa, placówki oświatowe – szkoły, przedszkola i wszystkie instytucje, w których świadczone są usługi cateringowe. Na życzenie istnieje możliwość opracowania indywidualnych co tygodniowych lub miesięcznych jadłospisów dla grup zorganizowanych.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt rejestracja@febumed.pl

 

Czytaj również

 

Cennik konsultacji 

    KONSULTACJE CENA    

    Konsultacja dietetyczna dla dorosłych

125 zł    
    Konsultacja dietetyczna dla dzieci 125 zł    

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź wolne terminy konsultacji w Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie (Warszawa).

UMÓW WIZYTĘ ONLINE