Indywidualne układanie diet dla pacjenta

Dietetyk współpracujący z Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie (Warszawa) oferuje układanie w pełni zindywidualizowanych jadłospisów, dostosowany do oczekiwań i warunków klienta.Czy dietę można ułożyć indywidualnie do pacjenta?

Indywidualny jadłospis może zostać stworzony z uwzględnieniem:

  • Wyników badań lekarskich – to co jemy, ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Niektóre z produktów, chociaż smaczne, są zbyt dużym obciążeniem dla naszego organizmu. Z tego też powodu możemy pogorszyć pracę naszych nerek, wątroby czy żołądka. Nieprawidłowa dieta może też być bezpośrednią przyczyną zbyt wysokiego poziomu cholesterolu czy cukru.

Dietetyk, zapoznając się z Państwa badaniami, ułoży menu, w którym znajdą się produkty pozwalające przywrócić właściwy poziom cholesterolu czy cukru we krwi, a także zapobiec wielu chorobom, takim jak anemia lub osteoporoza.

  • Chorób, które wymagają specjalnej diety – lekarze niejednokrotnie przypominają, że dana choroba wymaga od nas szczególnej troski.

Dotyczy to także naszej diety. W wielu chorobach należy unikać poszczególnych produktów, gdyż mogą one być przyczyną pogarszania się stanu zdrowia. Indywidualny jadłospis stworzony przez dietetyka jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które powinny zmienić swój sposób żywienia ze względu na chorobę.

W naszym Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie mają Państwo możliwość:

  • ułożenia diety,
  • 7 dniowego jadłospisu, uwzględniającego 5 posiłków dziennie.

Każdy z posiłków tworzony jest na podstawie preferencji smakowych pacjenta oraz z uwzględnieniem zaleceń lekarskich.

Przy omawianiu jadłospisu dietetyk poradzi Państwu, jak należy robić zakupy, aby łatwo dostosować je do nowego sposobu żywienia ze ścisłym zachowaniem wszystkich zaleceń specjalisty.

 

Czytaj również

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12