Telemedycyna - skorzystaj z porady lekarza przez telefon? - Centrum Dermatologiczne Febumed

Telemedycyna - skorzystaj z porady lekarza przez telefon?

Ustawa z dnia 9 października 2015 r. o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw, gwarantuje pacjentowi prawo do uzyskania porad związanych ze staniem zdrowia za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności (Art 3-42. Zapoznaj się pełną treścią ustawy). Telemedycyna - konsultacja dermatologiczna przez telefon

Telemedycyna to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu chcą uzyskać poradę specjalisty.

Za pomocą telefonu można porozmawiać z lekarzem na temat swoich problemów i wątpliwości związanych ze stanem zdrowia oraz otrzymać wskazówki dotyczące dalszego leczenia.

Porady dermatologiczne online skierowane są do osób, które zmagają się z chorobami skóry.

Nowa usługa w ofercie Centrum polecana jest:

  • osobom, które nie są pacjentami Centrum i chcą uzyskać szybką poradę lekarza dermatologa,
  • wszystkim pacjentom Centrum, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji w ramach wizyty kontrolnej. Rozwiązanie szczególnie zalecane tym, którzy na wizytę lekarską dojeżdżają spoza Warszawy. Konsultacja telefoniczna pozwala im na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na dojazd, a także kosztów z nim związanych.
  • osobom przebywającym za granicą, które nie mają możliwości konsultacji z lekarzem dermatologiem w miejscu, w którym się znajdują.

Ważne informacje:

  • Termin rozmowy ustalany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
  • Czas trwania konsultacji nie może przekraczać 20-40 min., w zależności od wybranej opcji.
  • Konsultacje odbywają się telefonicznie (lekarz kontaktuje się z pacjentem w wyznaczonym terminie).
  • Istnieje możliwość przesłania bezpośrednio do lekarza swoich wyników badań bądź zdjęć obrazujących zmiany. Zarówno w przypadku wyników badań, jak i fotografii prosimy o przesyłanie czytelnych skanów i obrazów w wysokiej rozdzielczości.

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź wolne terminy konsultacji w Centrum Dermatologicznym FebuMed (Warszawa).

UMÓW WIZYTĘ ONLINE