(22) 841 01 12

Leczenie biologiczne

Leczenie biologiczne chorób dermatologicznych – łuszczyca

Centrum Dermatologiczne FEBUMED specjalizujące się w leczeniu przewlekłych chorób skóry (łuszczycy, AZS, egzemy) oferuje Państwu możliwość podjęcia leczenia biologicznego. Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które bezskutecznie zmagają się z chorobami skóry, a w szczególności do tych, którzy nie reagują prawidłowo na standardowe leczenie.

Leczenie biologiczne chorób dermatologicznych to jedna z najnowocześniejszych, a co za tym idzie, najbardziej innowacyjnych metod farmakoterapii stosowanych na świecie. Od ponad 30 lat z powodzeniem stosowane jest na świecie, w Polsce zyskało ono popularność dopiero w ostatnich latach. Wiemy natomiast jedno – jest ono bardzo skuteczne, dlatego polecane jest przez lekarzy osobom z różnymi postaciami łuszczycy.

Informacje, które możemy odnaleźć w internecie na temat leczenia biologicznego są zazwyczaj przekazane bardzo pobieżnie. Wiele z nich – na co zwracają uwagę lekarze – wiedza jest zbyt ogólna i nie jest w pełni przekazywana (należy pamiętać o tym, że każde badanie dotyczy konkretnego, indywidualnego przypadku).

Jeżeli więc jesteście zainteresowani tym zagadnieniem, warto udać się do dermatologa klinicysty, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu metod leczenia. W naszym Centrum osobą, do której należy się zgłosić w sprawie leczenia biologicznego jest dr Agnieszka Nawrocka.

W trakcie konsultacji każdy z pacjentów będzie miał możliwość poznania swojego wskaźnika PASI (Psoriasis Area Severity Index) oraz uzyskania pełnych informacji:

– Czy kwalifikujesz się do leczenia biologicznego?
– Czy masz możliwość refundacji leczenia biologicznego przez Narodowy Fundusz Zdrowia
– Uzyskanie dostępu do innych metod leczenia

Zadzwoń i umów się na wizytę 22 841 01 12. Zarezerwuj wolny termin już dziś.

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page