(22) 841 01 12

Nasi specjaliści i opinie ich pacjentów

dr n. med. Agnieszka Pszonak – dermatologia, wenerologia 

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z dermatologii i wenerologii, oraz stopień doktora nauk medycznych, zdobyła po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego i studiów doktoranckich w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autor i współautor publikacji w czasopismach specjalistycznych.  UWAGA! Dr n. med. Agnieszka Pszonak przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT DR N. MED. AGNIESZKI PSZONAK

kliknij-tutaj

dr n. med. Agnieszka Pszonak – dermatologia, wenerologia

 

dr n. med. Krzysztof Tosiak – dermatologia, wenerologia

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie dermatologii  i wenerologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych chorób zapalnych (zwłaszcza łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, trądziku, chorób o etiologii wirusowej oraz grzybic), a także stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. Specjalizuje się w dermoskopii wykorzystywanej do oceny znamion barwnikowych. Wykonuje również zabiegi z zastosowaniem elektrokoagulacji i kriochirurgii.  Uczestnik  wielu kongresów, kursów i szkoleń z zakresu dermatologii. Współpracuje z Kliniką Dermatologiczną Hospital Universitario de Gran Canaria  Dr Negrin w Las Palmas w Hiszpanii, która specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. UWAGA! Dr n.med. Krzysztof Tosiak przeprowadza również konsultacje w języku hiszpańskim.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT DR N. MED. KRZYSZTOFA TOSIAKA

kliknij-tutaj

dr n. med Krzysztof Tosiak – dermatologia, wenerologia

 

lek. Iwona Bryszewska-Cyniak – dermatologia, wenerologia

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalistka ll stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii – specjalizację uzyskała w Klinice Dermatologicznej w Łodzi. Pracowała W Klinice Dermatologii i Wenerologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci (szczególnie łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, grzybicy, wyprysku kontaktowego, łojotoku, łupieżu), chorób pasożytniczych skóry (świerzb) oraz chorób bakteryjnych skóry wywoływanych przez paciorkowce, gronkowce i inne. Przeprowadza testy alergiczne (płatkowe), jak również zabiegi z zakresu kriochirurgii i elektrokoagulacji – usuwanie brodawek, kurzajek i innych narośli skórnych. Ukończyła podyplomowe studia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie z kosmetologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń dla lekarzy potwierdzonych certyfikatami z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz alergologii.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT LEK. IWONY BRYSZEWSKIEJ-CYNIAK

kliknij-tutaj

lek. Iwona Bryszewska-Cyniak – dermatologia, wenerologia

 

lek. Ewa Konca – dermatologia, wenerologia

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r., (obecnie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), specjalistka II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii (Klinika Dermatologiczna Collegium Medicum UMK). Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED, dr Ewa Konca specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry oraz zmian skórnych w chorobach metabolicznych, trądziku oraz trądziku różowatego i innych.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT LEK. EWY KONCY 

kliknij-tutaj

Dr Ewa Konca

lek. Ewa Konca – dermatologia, wenerologia

lek. Agnieszka Nawrocka – dermatologia, wenerologia

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 7 lat związana z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego, w której uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W naszym Centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry, a zwłaszcza łuszczycy w kierunku której prowadzi badania naukowe w ramach studiów doktoranckich. Jest autorką oraz współautorką prac i doniesień w czasopismach medycznych ukazujących się zarówno w Polsce, jak i na świecie. Uczestniczyła w kongresach naukowych oraz kursach związanych z medycyną estetyczną. Posiada wiele dyplomów i certyfikatów, które dokumentują jej umiejętności z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii. UWAGA! Lek. Agnieszka Nawrocka przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT LEK. AGNIESZKI NAWROCKIEJ

kliknij-tutaj

lek. Agnieszka Nawrocka – dermatologia, wenerologia

 

mgr Agnieszka Bartczak – psychodermatologia

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach edukacji podyplomowej ukończyła Szkołę Trenerów i Kurs Interwencji Kryzysowej. W latach 2006-2010 wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie. Specjalizuje się w psychodermatologii oraz pomocy kryzysowej. Aktywnie wspiera wszystkie osoby cierpiące na przewlekłe choroby skóry prowadząc krótkoterminowe, intensywne sesje indywidualne oraz zarządzając grupami wsparcia nie tylko dla osób chorych, ale także ich rodzin. W wolnym czasie jako wolontariusz udziela się na portalach zrzeszających społeczności osób z chorobami skóry i uczestniczy w sesjach plenarnych organizowanych cyklicznie w różnych częściach Polski, starając się dotrzeć z pomocą do osób które w swoim regionie mogą mieć problem z uzyskaniem pomocy psychodermatologicznej.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT MGR AGNIESZKI BARTCZAK

kliknij-tutaj

Agnieszka Bartczak

mgr Agnieszka Bartczak – psychodermatologia

 

mgr farm. Magdalena Kurzyp – dietetyka

Absolwentka Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Autorka książki „ODŻYWIANIE W ŁUSZCZYCY. Wpływ diety na stan skóry”. Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie stosowania nowych terapii, między innymi w hepatologii i dermatologii. Specjalizuje się w dietach dla pacjentów z problemami wątroby i skóry.Interesuje się medycyną żywienia, wyborami żywieniowymi jako sposobem ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi, wpływem wysoko przetworzonej żywności na stan zdrowia, potencjałem terapeutycznym diety w łuszczycy oraz rolą wątroby w schorzeniach skórnych.

POZNAJ OPINIE PACJENTÓW NA TEMAT MGR FARM. MAGDALENIE KURZYP

kliknij-tutaj

Magdalena Kurzyp

mgr farm. Magdalena Kurzyp – dietetyka

 


Zadzwoń i już dziś zarejestruj się na wizytę u naszych specjalistów!

tel. 22 841 01 12
e-mail: rejestracja@febumed.pl

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page