(22) 841 01 12

Psychodermatologia – grupy wsparcia

Psychodermatologiczna grupa wsparcia działająca w ramach FEBUMED Centrum Leczenia Łuszczycy, AZS i Egzemy, to spotkania ze wszystkimi osobami, które doświadczają podobnych trudności związanych z codziennym zmaganiem się z przewlekłymi chorobami skóry. Jej celem jest wzajemna wymiana wiedzy, doświadczeń oraz uczuć, a także udzielenie wsparcia wszystkim potrzebującym.

Spotkania psychodermatologiczne przebiegają w atmosferze komfortu i bezpieczeństwa, co jest zwłaszcza istotne dla osób z poważnymi problemami dermatologicznymi.

Grupy wsparcia organizowane są dla:

osób zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry. Grupa ta obejmuje cotygodniowe spotkania, których celem jest możliwość swobodnej rozmowy na temat choroby, a także swoich przeżyć i emocji w gronie osób mających te same problemy. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 22 841 01 12.

rodzin pacjentów dotkniętych chorobami skóry. Grupa pozwala na  wzajemne dzielenie się swoimi doświadczeniami oraz wszelkimi trudnościami, które towarzyszą rodzinom osób chorych. Poprzez udział w grupie osób zmagających się z tym samym problemem, spotkania w dają możliwość rozmowy w poczuciu spokoju oraz zrozumienia i akceptacji ze strony innych osób. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 22 841 01 12.

Informacje dla osób zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach:

1. Grupy wsparcia zarówno dla chorych, jak i ich rodzin, spotykają się raz w tygodniu – w każdą środę – przez  2/3 miesiące od daty ich rozpoczęcia. Cykl spotkań składa się z ok. 8-12 spotkań. Każde ze spotkań trwa 2 godziny.

2. W ramach grup wsparcia działają 2 niezależne od siebie grupy skierowane do osób cierpiących na choroby skóry, jak i ich rodzin.

3. Każda z grup liczy maksymalnie 5-15 uczestników.

4. Koszt jednego spotkania w grupie wynosi 50 zł. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach organizowanych przez psychodermatologa jest:

a. Wstępne zarejestrowanie się pod numerem tel. 22 841 01 12.

b. Uiszczenie opłaty za pierwsze 4 zajęcia (daje to gwarancje, że grupa zostanie zorganizowana). Opłaty można dokonać osobiście w Centrum Dermatologicznym FEBUMED lub za pomocą przelewu na konto przychodni.

5. Przewidywany czas rozpoczęcia pierwszych spotkań grup wsparcia: środa 7.10.2015.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page