(22) 841 01 12

Wypożycz lampę UVB 311 nm

Oferta specjalna Centrum Dermatologicznego Febumed w Warszawie: możliwość wypożyczenia lampy grzebieniowej firmy Waldmann emitującej światło UVB 311. Lampa medyczna, o modelu UV 109, przeznaczona jest do fototerapii w warunkach domowych.

W jakim celu stosujemy lampy medyczne?

Polecana przez nas lampa emitująca światło UVB 311, z nasadką grzebieniową do fototerapii, to sprzęt medyczny licencjonowanej firmy Waldmann – światowego lidera produktów oświetleniowych, działającego na rynku od blisko 100 lat. Lampa dedykowana jest wszystkim osobom, u których zmiany występują na skórze głowy (dołączona do lampy nasadka grzebieniowa ułatwia naświetlanie nawet trudno dostępnych miejsc poprzez rozdzielanie danych partii włosów), okolic paznokci, pach czy miejsc intymnych.

Co wchodzi w skład zestawu dołączonego do lampy medycznej?

Lampa jest lekkim i poręcznym urządzeniem, które dzięki wysokiemu natężeniu promieniowania UVB 311 nm pozwala na krótkie czasy naświetlania. Wypożyczana jest na okres 3 tygodni w cenie 195 zł. W cenę wliczony jest zestaw, który składa się z okularów ochronnych, elektronicznego czasomierza, 2. nasadek grzebieniowych do skutecznej terapii skóry głowy, praktycznej walizki na urządzenie oraz zalecany plan naświetlań (w tym długość czasu naświetlania).

Dlaczego warto wypożyczyć lampę do naświetlania?

  1. Lekka, poręczna konstrukcja umożliwia łatwe korzystanie z lampy, w tym jej szybkie czyszczenie. Idealnie sprawdza się do terapii domowej.
  2. Nakładka z grzebieniem idealnie pomaga w naświetlaniu owłosionej skóry głowy – pozwala na dokładne rozczesywanie włosów.
  3. Po odłączeniu grzebienia istnieje możliwość naświetlania trudno dostępnych partii ciała np. okolic intymnych, pach czy paznokci.

Jak wypożyczyć lampę UV 109?

  • Wypełnij formularz wypożyczenia, podając swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres na który ma być dostarczona lampa.
  • Po otrzymaniu od Ciebie formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia otrzymania zgłoszenia i ustalenia najszybszego możliwego terminu wypożyczenia lampy.
  • Po uzgodnieniu terminu wypożyczenia, wykonaj przelew na kwotę 195 zł (kwota ta obejmuje wypożyczenie lampy na okres 3 tygodni) na konto:

PKO BP 96 1020 1068 0000 1002 0199 3344

FEBUMED Ferenc sp.k.

Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa

  • Lampa zostanie wysłana do Ciebie kurierem po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Centrum w ustalonym terminie. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z opłatą za wysyłkę lampy.
  • Po upływie 3 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, zgłosi się do Ciebie kurier po odbiór wypożyczonej lampy. Tak samo, jak w przypadku wysyłki lampy – tym razem również nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z jej zwrotem. Pamiętaj, lampa wypożyczana jest na okres 3 tygodni za kwotę 195 zł. Istnieje możliwość przedłużenia czasu wypożyczenia lampy o kolejny tydzień, w tym celu prosimy o kontakt aby ustalić szczegóły.

Zapoznaj się z regulaminem oraz formularzem wypożyczenia.

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someonePrint this page