dr n. med. Dorota Gapys- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Dorota Gapys

endokrynolog
  • Konsultacje dla osób dorosłych.
Wizyta
Doświadczenie
Usługi medyczne

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor nauk medycznych z zakresu endokrynologii wyspecjalizowana w leczeniu chorób wewnętrznych i endokrynologii, z bogatym doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc oraz patologii innych gruczołów dokrewnych (nadnerczy, przysadki mózgowej, jajników). Niezwykle empatyczna, otwarta i komunikatywna specjalistka, co potwierdzają opinie pacjentów.

Od 2000r. pracuje w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz na I Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu endokrynnego (nadczynność, niedoczynność tarczycy, choroby nadnerczy, przysadki mózgowej, jajników) i zaburzeń metabolicznych (otyłość i insulinooporność). Wykonuje USG szyi ze szczegółową oceną tarczycy i przytarczyc, posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Regularnie uczestniczy w sympozjach i kongresach dotyczących diagnostyki i leczenia w zakresie chorób ukladu wewnątrzwydzielniczego i zaburzeń metabolicznych. Autorka i współautorka publikacji w czasopismach medycznych.

Dorota Gapys - ZnanyLekarz.pl

Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.

  • Konsultacje endokrynologiczne dla osób dorosłych,
  • USG tarczycy,
  • Badania laboratoryjne,
  • Skierowania i recepty refundowane.