dr n. med. Dorota Gapys- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Dorota Gapys

endokrynolog
 • Przyjmuje pacjentów od 18 roku życia.
 • Consultations for adults > 18 years old.
 • Consultations can be held in English.
Wizyta
Doświadczenie
Opinie
Usługi medyczne
Leczone choroby

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor nauk medycznych z zakresu endokrynologii wyspecjalizowana w leczeniu chorób wewnętrznych i endokrynologii, z bogatym doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc oraz patologii innych gruczołów dokrewnych (nadnerczy, przysadki mózgowej, jajników). Niezwykle empatyczna, otwarta i komunikatywna specjalistka, co potwierdzają opinie pacjentów.

Od 2000r. pracuje w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz na I Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu endokrynnego (nadczynność, niedoczynność tarczycy, choroby nadnerczy, przysadki mózgowej, jajników) i zaburzeń metabolicznych (otyłość i insulinooporność). Wykonuje USG szyi ze szczegółową oceną tarczycy i przytarczyc, posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Regularnie uczestniczy w sympozjach i kongresach dotyczących diagnostyki i leczenia w zakresie chorób ukladu wewnątrzwydzielniczego i zaburzeń metabolicznych. Autorka i współautorka publikacji w czasopismach medycznych.

Dorota Gapys - ZnanyLekarz.pl
Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.
K.Z.

Bardzo konkretna i drobiazgowa Pani doktor. Dokładnie wytłumaczyła wszystkie wyniki badań i zleciła kolejne, niezbędne do postawienia właściwej diagnozy.

Ela

Bardzo mila, konkretna Pani Doktor, wykonała dokładne usg i wytłumaczyła, że zmiany są niezłośliwe czym bardzo mnie uspokoiła. Polecam serdecznie, szczególnie zaniepokojonym pacjentom.

Marzena G.

Dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie u Pani Doktor. Nie zawiodłam się, super lekarz. Polecam z całego serca

AJ

Pani Doktor konkretna, przeprowadza b obszerny wywiad, prezentuje bardzo holistyczne podejście. Dodatkowo bardzo sympatyczna :) bardzo polecam.

Żaneta

W końcu trafiłam na osobę, której chce się pracować i to widać. Bardzo dokładne wyjaśnienia, a nie suche komunikaty z których człowiek nic nie rozumie i słyszy że "czasem tak bywa". Pani dr natomiast dokładnie tłumaczy co z czego wynika. Miła konkretna rozmowa i szczegółowa analiza badań. Odrazu czuje się spokój i pewność, że jest się w dobrych rękach.

TT

Na razie tylko pierwsza wizyta ale już poczułam się bardzo komfortowo i w dobrych rękach. Czułam zaangażowanie, wysłuchanie, brak osądzenia które niestety spotykałam u niektórych lekarzy. Zalecono szczegółowe badania, brzmi to bardzo rozsądnie. Jednym słowem, polecam!

Z

Wizyta była punktualnie, pani doktor jak zwykle troskliwa, zaangażowana i wyrozumiała, zleciła dużo kompleksowych badań, odpowiedziała na każde pytanie.

Magda

Pani Doktor dokładnie wyjaśniła co oznaczają moje wyniki badań i co powinnam robić. Jestem bardzo zadowolona z cierpliwych i zrozumiałaych odpowiedzi na moje pytania. Wyszłam z wizyty z poczuciem zaopiekowania.

Paulina W.

Bardzo rzeczowe wyjaśnienie sytuacji zdrowotnej i przede wszystkim fantastyczne podejście do pacjenta i doskonała komunikacja.Pani Doktor zaleciła komplet badań i nakreśliła dalsze postępowanie.

J.R.

Jestem bardzo zadowolona Pani doktor fachowo podeszła do mojej osoby i do mojego problemu .Z pełnym zaangażowaniem i z przyjaznym nastawieniem do pacjenta.

Konsultacje

 • Konsultacja endokrynologiczna dla osób dorosłych

Inne

 • Badania obrazowe (USG tarczycy)
 • Diagnostyka laboratoryjna (m.in. badania hormonalne)
 • Skierowania i recepty refundowane
 • Okresowa kontrola leczenia
 • Nadczynność tarczycy,
 • Niedoczynność tarczycy,
 • Choroba Gravesa- Baseda,
 • Choroba Hashimoto,
 • Niedoczynność kory nadnerczy,
 • Niedoczynność przysadki.
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12