Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła specjalizacje z endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych. Od 2006 r. zatrudniona jest w Szpitalu Bielańskim w Warszawie (I Oddział Chorób Wewnętrznych - Pododdział Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych oraz Pododdział Diagnostyki Endokrynologicznej), w którym zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób o podłożu autoimmunologicznym i schorzeń układu hormonalnego – w tym trudnych przypadków klinicznych. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością w zakresie leczenia otyłości.
W Centrum Dermatologicznym FEBUMED konsultuje dorosłych pacjentów w zakresie chorób endokrynologicznych i diabetologicznych. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem: zaburzeń pracy przytarczyc i tarczycy (m.in. nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, wole i guzki tarczycy), zespołem policystycznych jajników i zaburzeniami miesiączkowania, chorobami metabolicznymi (osteoporozą, stanem przedcukrzycowym, cukrzycą typu 1 i 2, cukrzycą ciążową i wtórną, hipoglikemią i hiperglikemią), a także otyłością, insulinoopornością i zaburzeniami lipidowymi w wyniku nieprawidłowego stężenia cholesterolu, trójglicerydów i lipoprotein.
W trakcie wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, przekazuje zalecenia oraz wykonuje badania certyfikowaną metodą na oznaczenie poziomu hemoglobiny glikowanej (hba1c%), który mówi nam o średnim poziomie glukozy we krwi z ostatnich 3 miesięcy. Jeżeli istnieją wskazania - wydaje odpowiednie skierowania na badania np. badania laboratoryjne, badania USG tarczycy i przytarczyc. Wystawia również recepty na leki refundowane, paski do glukometrów oraz wnioski do NFZ na refundację systemów monitorowania glikemii takie jak FreeStyle Libre.
Dodatkowo podczas konsultacji pacjenci diabetologiczni otrzymują nieodpłatnie glukometry lub odpowiednie peny insulinowe oraz materiały edukacyjne dotyczące zagadnień związanych m.in. z dietą w cukrzycy, dietą w otyłości czy informacje dla kobiet z cukrzycą ciążową.
Konsultuje dorosłych i dzieci od 17 roku życia. Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji w języku angielskim.
Szczegółowe rozwinięcie tematu i zalecenie diagnostyki i kontynuacji. Odpowiedzenie na nurtujące pytania i przyjazna atmosfera. Polecam bardzo!
Bardzo otwarta, konkretna Pani doktor. Czuć, że ma doświadczenie. Dzieli się wiedzą w bardzo przystępny sposób, można się poczuć zaopiekowanym. Doskonale przygotowany gabinet. Komfortowa wizyta. Dziękuję
Polecam Panią Katarzynę! Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, czułam, że Pani Katarzyna mnie słucha i chce pomóc. Uważnie przejrzała moją historię badań i jasno wyjaśniła mi przyczyny moich dolegliwości i jak wygląda leczenie. Pani Katarzyna to zdecydowanie profesjonalistka w swojej dziedzinie!
Pani doktor zainteresowana pacjentem , mam wrażenie ze w końcu padła prawidłowa diagnoza . Super zaangażowanie .
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, przy pełnym zaangażowaniu Pani Doktor. Konsultacja była bardzo rzeczowa, a informacje zostały przekazane zrozumiałym językiem. Pani Doktor jest bardzo empatyczna. Jestem w pełni zadowolona i polecam!
Pani doktor konkretna, ale nie spiesząca się. Rozmawia z pacjentem i widzi człowieka w człowieku. Zdecydowanie polecam!
Fantastyczny lekarz. Dr Mordarska jest przemiłym lekarzem z ogromną wiedzą. W placówce panuje bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam. Na pewno przyjdę kolejny raz!
Pani doktor bardzo szczegółowo zebrała wywiad, dokładnie wyjaśniła metody leczenia, zleciła komplet dodatkowych badań, które można wykonać w placówce na miejscu, co bardzo ułatwia sprawę. Bardzo miła, empatyczna Pani doktor! Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości oraz słucha pacjenta!
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, miło wreszcie znaleźć lekarza, który szczegółowo wyjaśnił mi przyczyny złego samopoczucia i nie kazał szukać dalej.
Konsultacje
- Konsultacja endokrynologiczna dla osób dorosłych i dzieci od 17 roku życia
- Konsultacja diabetologiczna dla osób dorosłych i dzieci od 17 roku życia
Inne
- Diagnostyka laboratoryjna (m.in. badania hormonalne)
- Skierowania i recepty refundowane
- Okresowa kontrola leczenia
- Nadczynność tarczycy,
- Niedoczynność tarczycy,
- Choroba Gravesa- Baseda,
- Choroba Hashimoto,
- Niedoczynność kory nadnerczy,
- Niedoczynność przysadki,
- Cukrzyca typu 1,
- Cukrzyca typu 2,
- Cukrzyca typu 3,
- Cukrzyca ciążowa,
- Cukrzyca typu LADA,
- Cukrzyca typu MODY,
- Zaburzenia lipidowe,
- Osteoporoza.