lek. Marek Laskowski- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł lekarza oraz prawo do wykonywania zawodu uzyskał w 1994 roku. Kilka lat później w WZiOS w Warszawie złożył egzamin specjalizacyjny I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii.

Członek prestiżowych towarzystw dermatologicznych skupiających lekarzy interesujących się zagadnieniami dermatologii i medycyny estetycznej oraz dermatoskopii: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (PTMEiAA), American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM) oraz International Dermoscopy Society (IDS).

Specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadza badania znamion barwnikowych przy użyciu dermatoskopu, które są złotym standardem w kierunku wykrywania nowotworów skóry. W przypadku podejrzanych zmian, pobiera wycinki i oddaje je do badania histopatologicznego.

Wykonuje zabiegi elektrokoagulacji, kriochirurgii oraz laserowego usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, włókniaki, znamiona barwnikowe czy naczyniaki .

Rozpoznaje i skutecznie leczy szereg chorób dermatologicznych: trądzik, łuszczycę, grzybicę, wypryski, łojotok itd.

Specjalizuje się w nowoczesnych, zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wykorzystuje zdobytą wiedzę w celu osiągnięcia możliwie jak najlepszych efektów przy jak najkrótszym okresie rekonwalescencji i maksymalnym bezpieczeństwie.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie wykonuje zabiegi z zakresu rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu w tym wypełniania bruzd i modelowania sylwetki:

  • korekcja zmarszczek górnej części twarzy przy zastosowaniu toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, 
  • niechirurgiczny lifting twarzy biowchłanialnymi nićmi PDO,
  • redukcja tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej,
  • usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów laserem frakcyjnym,
  • zamykanie naczynek, leczenie rumienia i trądziku, usuwanie przebarwień laserem Cutera Excel V,
  • odmładzanie skóry metodą mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i warsztatach z zakresu dermatologii zachowawczej, zabiegowej i estetycznej.

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English or Russian.

 

Umów się do lek. Marka Laskowskiego


OPINIE O LEK. MARKU LASKOWSKIM

redaktor3

Wizyta bardzo profesjonalna. Pan doktor przemiły, wszystko dokładnie wytłumaczył i przedstawił plan dalszego leczenia.. Gorąco polecam. Dziękuję

MFW

Ok 10 min oględzin oraz wywiadu. Diagnoza trafiona w 100%. Kuracja skutkuje. Mogę spokojnie polecić tego lekarza.