dr n. med. Beata Adamczyk- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Beata Adamczyk

alergolog, alergolog dziecięcy
 • Przyjmuje pacjentów od 1 roku życia. 
 • Consultations for children, young people and adults of all ages.
 • Consultations can be held in English.
Wizyta
Doświadczenie
Opinie
Usługi medyczne
Leczone choroby

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (dawnej Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego). Lekarz alergolog, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Uczestniczka licznych szkoleń z alergologii, immunoterapii i pulmonologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadza konsultacje alergologiczne oraz zajmuje się immunoterapią alergenową (tzw. odczulaniem) oraz wykonywaniem testów alergicznych (testów płatkowych naskórkowych, badań z krwi).

Beata Adamczyk - ZnanyLekarz.pl
Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.
H.K.

Wspaniały lekarz, empatyczna, merytoryczna, punktualna. Błyskawiczny serwis diagnostyczny w gabinecie. Zdecydowanie polecam!

Marta S.

Doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą z pucharem wiedzy wypełnionym po brzegi, ale i czlowiekiem o wielkim sercu, ma wspaniałe podejście do dzieci, zawsze wita nas uśmiechem. Prowadzi naszego starszego synka od półtora roku, bardzo nam pomogła, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Jesteśmy po wizycie z młodszym synkiem, doktor zajęła się nim z wielkim zaangażowaniem, zgłębiła szczegółowo wywiad, zbadała dziecko, zleciła badania, dała zalecenia. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Oboje z mężem jesteśmy niezwykle wdzięczni Pani doktor i z czystym sumieniem polecamy wszystkim.

Julia K.

Bardzo rzeczowa i miła Pani Doktor. Rzetelnie opowiedziała o planowanym postępowaniu i wysłuchała wszystko co miałam do powiedzenia o moich dolegliwościach. Pani Doktor była bardzo zaangażowana i pomocna. Od razu postawiła sprawę jasno i rzeczowo. Już po pierwszej wizycie zostało wykonane potrzebne badanie. Serdecznie polecam!

K.S.

Dokładny lekarz, szczegółowy wywiad, miła atmosfera. Wszystko dokładnie wytłumaczone, badania wszystkie na miejscu.

E.M.

Jestem zadowolona z wizyty u Pani dr.Adamczyk Przyszłam do Pani doktor żeby rozwiać swoje wątpliwości dotyczące czy mam astmę czy nie (kiedyś był stwierdzona astma na tle alergicznym )przez innego alergologa .Mam nadzieje że Pani dr.mi w tym pomoże .Polecam i napewno tu wrócę

pacjentka

Rewelacyjna Pani doktor! Prowadzi mnie już wiele lat. 

Henia

Najlepszym dowodem na fachowość jest fakt, że już trzecie pokolenie korzysta z usług Pani Doktor. Polecam wszystkim

Katarzyna

Takiego lekarza potrzebowałam dla mojej 3 letniej córki. Pani Dr przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, krok po kroku, przy okazji dokładnie objaśniając wszystko. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości, odpowiadając na nurtujące mnie pytania. Dała mi dalsze wytyczne. Po pierwszej wizycie wzbudziła ogromne zaufanie. Jest miła, dokładna i bardzo profesjonalna. Czułam się bardzo komfortowo. Cieszę się, że przypadkowo na Panią trafilysmy.

Darek

Profesjonalne podejście, kompleksowe podejście do pacjenta. Empatia, zrozumienie, cierpliwość przy badaniu.

Jarosław

Bardzo polecam! Doceniam wzorowy kontakt lekarza z pacjentem, jego bogate doświadczenie i duże pokłady cierpliwości. Zostaję na stałe!

Jakub

Pani Adamczyk to bardzo dobry lekarz - pomogła mi z uciążliwą, nawracającą alergią. Kompetentna, sympatyczna, pomocna, poświęca pacjentowi należytą uwagę i czas. Zdecydowanie polecam.

Sandra

Pani Doktor bardzo sympatyczna. Posiada ogromna wiedzę i ma doskonale podejście do pacjenta. Polecam każdemu!

Nina S.

Byłam na wizycie u doktor Adamczyk z dwójką dzieci - jedno zmaga się z alergiami pokarmowymi, drugie z wziewnymi. Wizyta była merytoryczna i fachowa, przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani doktor udało się nawiązać nić porozumienia z dziećmi, co nie jest wcale tak często spotykane.

Monika

Profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pani Doktor pomogła mi bardzo z trudną, powracającą pokrzywką. Gorąco polecam.

Michał

Wykonywałem pod okiem dr Adamczyk testy naskórkowe płatkowe. W pracy codziennie korzystam z rękawic, które wywoływały u mnie reakcje uczuleniowe. Testy pokazały, że jestem uczulony na lateks. Zgodnie z sugestią doktor, po zastąpieniu rękawiczek lateksowych nitrylowymi, problem ustąpił. Nie wiedziałbym o ty gdyby nie testy. Dziękuję!

J

Szczegółowa wizyta, miła atmosfera Pani doktor Bardzo Miła i dokładna. Polecam serdecznie napewno wrócimy

Justyna i Magda

Bardzo sympatyczna, zaangażowana i profesjonalna pani doktor. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Szczerze polecam.

Piotr D.

Świetne podejście do dzieci. Szczegółowy wywiad plus duże zaangażowanie. Chętnie odpowiedziałana wszystkie pytania. Polecam.

Mama Alicji

Polecam Panią doktor :). Wizyta dotyczyła półtorarocznego dziecka i pomimo niecierpliwości pacjentki i jej niechęci do współpracy Pani doktor szybko i fachowo wykonała badanie. Wywiad bardzo szczegółowy, podobało mi się zrozumienie Pani doktor na moje chaotyczne wypowiedzi wynikające z przerywania myśli z uwagi na zajęcie się płaczącym dzieckiem. Konkretna, rzeczowa, a zarazem bardzo uprzejma i pełna ciepła Doktor. Od razu zlecone zostały badania które udało się za jednym pobraniem krwi wykonać. Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy tej Pani.

Konsultacje

 • Konsultacja alergologiczna dla dorosłych
 • Konsultacja alergologiczna dla dzieci od 1 roku życia

Inne

 • Naskórkowe testy płatkowe (pełny panel 36 alergenów)
 • Skórne testy punktowe (jeden alergen; panel pokarmowy i wziewny)
 • Testy alergiczne – badania z krwi (panel pokarmowy, wziewny i mieszany)
 • Spirometria (w tym spirometria z próbą rozkurczową)
 • Odczulanie
 • Alergiczny nieżyt nosa
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Zapalenie błony śluzowej nosa i zatok obocznych
 • Astma
 • Alergia pokarmowa
 • Pokrzywka i obrzęk naczynioruchowy
 • Alergia na leki i czynniki biologiczne
 • Alergia na jady
 • Alergia zawodowa
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12