dr n. med. Beata Adamczyk- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Beata Adamczyk

alergolog
 • Przyjmuje pacjentów od 1 roku życia. 
 • Consultations for children, young people and adults aged over 1 year.
 • Consultations can be carried out in English.
Wizyta
Doświadczenie
Opinie
Usługi medyczne
Leczone choroby

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (dawnej Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego). Lekarz alergolog, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Uczestniczka licznych szkoleń z alergologii, immunoterapii i pulmonologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadza konsultacje alergologiczne oraz zajmuje się immunoterapią alergenową (tzw. odczulaniem) oraz wykonywaniem testów alergicznych (testów płatkowych naskórkowych, badań z krwi).

Beata Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.

Aneta S.

Polecam, jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, byłam z 3 letnią córeczką, dobra diagnoza i dobrze dobrane leki, jeszcze raz bardzo polecam.

Kamila

Alergolog ze świetnym podejściem do dzieci. Super poprowadził leczenie mojego malucha, który do najgrzeczniejszych nie należy. Pani doktor nawiązała z nim fantastyczny kontakt, syn z chęcią przychodził na wizyty kontrolne. Oby więcej takich lekarzy :)

Magdalena

Jestem zaskoczona, bo rzadko spotyka się takich lekarzy - Pani doktor była w pełni zainteresowana moim przypadkiem, zleciła dodatkowe badania, przedstawiła wszystkie sposoby leczenia mojej alergii i plan działań krok po kroku. Bardzo rzetelne podejście! Jestem w pełni zadowolona i na pewno będę kontynuować leczenie.

Nina S.

Byłam na wizycie u doktor Adamczyk z dwójką dzieci - jedno zmaga się z alergiami pokarmowymi, drugie z wziewnymi. Wizyta była merytoryczna i fachowa, przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani doktor udało się nawiązać nić porozumienia z dziećmi, co nie jest wcale tak często spotykane. Zaufały jej i chcą się teraz leczyć tylko u niej.

KS

Pania doktor poleciła mi zaufana osoba. Po pierwszej wizycie mogę pochwalić bardzo dokładny wywiad i to, ze otrzymałam jasna, rzeczowa poradę i informacje o dalszym planie leczenia. Bardzo przyjazna atmosfera wizyty.

Michał

Wykonywałem pod okiem dr Adamczyk testy naskórkowe płatkowe. W pracy codziennie korzystam z rękawic, które wywoływały u mnie reakcje uczuleniowe. Testy pokazały, że jestem uczulony na lateks. Zgodnie z sugestią doktor, po zastąpieniu rękawiczek lateksowych nitrylowymi, problem ustąpił. Nie wiedziałbym o ty gdyby nie testy. Dziękuję!

Agata G.

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji alergologicznej oraz z zaproponowanej metody leczenia. Różni się ona od tych, które dotychczas stosowałam. Jestem ciekawa jakie przyniesie rezultaty. Na pewno porozmawiamy o nich na wizycie kontrolnej.

Joanna L.

Rzeczowo podchodzi do pacjenta, jest wnikliwa i nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji. Wzbudziła moje zaufanie. Wydaje się być człowiekiem niezwykle miłym i empatycznym – tak ją odbieram. Po testach wdrożyliśmy program leczenia, widzę efekty. Konsultacje u niej to czysta przyjemność.

Barbara

Doktor Adamczyk poświęciła mi dużo czasu i uwagi, dokładnie przeanalizowała mój przypadek. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i nie zbywała moich wątpliwości. Po konsultacji ze mną zaproponowała inną metodę leczenia na co przystałam. Minęło kilka dni od wizyty, a rezultaty są już odczuwalne.

Jarosław

Bardzo polecam! Doceniam wzorowy kontakt lekarza z pacjentem, jego bogate doświadczenie i duże pokłady cierpliwości. Zostaję na stałe!

Jakub

Pani Adamczyk to bardzo dobry lekarz - pomogła mi z uciążliwą, nawracającą alergią. Kompetentna, sympatyczna, pomocna, poświęca pacjentowi należytą uwagę i czas. Zdecydowanie polecam.

PC

Bardzo kompententa, sympatyczna, młoda Pani Doktor. Uczestniczy w zawodowych konferencjach międzynarodowych. Potrafi bardzo skutecznie wyleczyć z wszelkich dolegliwości alergicznych.

Janka B.

Bardzo kompetentna, rzeczowa a przy tym miła i sympatyczna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Chodzę do niej od kilku lat, najpierw sama potem z dziećmi. Przy mojej astmie inni lekarze ładowali tylko we mnie sterydy, a ona tak mi ustawiła leczenie, że mogłam odsatwić sterydy. Duża wiedza medyczna.

P.

Bylam u niej kilka razy na kwalifikacje na odczulanie. Niby krotka wizyta, ale Pani Doktor byla mila, ciepla osoba. Potwierdzam tez jej doskonaly kontakt z pancjentem. To jest naprawde wazne, zwlaszcza jak na odczulanie chodzi sie co tydzien.

Anonimowy

Jestem pacjentką dr Adamczyk od kilku lat. Zdiagnozowała i wyleczyła moją alergię (kilkuletnie odczulanie). Jest kompetentnym lekarzem i bardzo sympatyczną osobą. Poza alergologią przyjmuje również jako internista. Nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Ala M.

Moja córeczka jest od kilku lat leczona przez Panią doktor. Ona pierwsza zajęła się dzieckiem i postawiła diagnozę. Jest bardzo miła i rzeczowa. Wszystko spokojnie wyjaśnia. Polecam wszystkim!

pacjentka

Rewelacyjna Pani doktor! Prowadzi mnie już wiele lat. 

Anna

Byłam jej wieloletnia pacjentką (astma oskrzelowa i alergia). Leczyłam się u niej prawie 10 lat. Bezpiecznie przeprowadziła mnie przez ciążę i mimo brania niektórych leków urodziłam piękną i zdrową córeczkę. Lekarz z dużą wiedzą, świetny specjalista alergolog, lecz przede wszystkim niezwykle ciepła, opiekuńcza i przyjazna osoba. Wizyty u p. doktor to naprawdę przyjemność.

violesz

U doktor najpeirw przez wiele lat leczyłam się ja a teraz prowadzi moje dziecko. Bezpiecznie przeprowadziała mnie przez ciążę i bardzo pomogła w trudnych chwilach. Teraz mój syn jest zachwycony Panią doktor i nie boi się odczulania. Polecam gorąco

Konsultacje

 • Konsultacja alergologiczna dla dorosłych
 • Konsultacja alergologiczna dla dzieci od 1 roku życia

Alergologia

 • Naskórkowe testy płatkowe
 • Skórne testy punktowe 
 • Testy alergiczne – badania z krwi
 • Odczulanie
 • Spirometria
 • Alergiczny nieżyt nosa
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Zapalenie błony śluzowej nosa i zatok obocznych
 • Astma
 • Alergia pokarmowa
 • Pokrzywka i obrzęk naczynioruchowy
 • Alergia na leki i czynniki biologiczne
 • Alergia na jady
 • Alergia zawodowa