dr n. med. Beata Adamczyk- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Beata Adamczyk

alergolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (dawnej Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego). Lekarz alergolog, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Uczestniczka licznych szkoleń z alergologii, immunoterapii i pulmonologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadza konsultacje alergologiczne oraz zajmuje się immunoterapią alergenową (tzw. odczulaniem) oraz wykonywaniem testów alergicznych (testów płatkowych naskórkowych, badań z krwi).

UWAGA! Dr n. med. Beata Adamczyk przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

 

Umów się do dr n. med. Beaty Adamczyk


OPINIE O DR. N. MED. BEACIE ADAMCZYK

Jakub

Pani Adamczyk to bardzo dobry lekarz - pomogła mi z uciążliwą, nawracającą alergią. Kompetentna, sympatyczna, pomocna, poświęca pacjentowi należytą uwagę i czas. Zdecydowanie polecam.

violesz

U doktor najpeirw przez wiele lat leczyłam się ja a teraz prowadzi moje dziecko. Bezpiecznie przeprowadziała mnie przez ciążę i bardzo pomogła w trudnych chwilach. Teraz mój syn jest zachwycony Panią doktor i nie boi się odczulania. Polecam gorąco