dr n. med. Beata Adamczyk- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Beata Adamczyk

alergolog
 • Przyjmuje pacjentów od 1 roku życia. 
 • Consultations for children, young people and adults of all ages.
 • Consultations can be held in English.
Wizyta
Doświadczenie
Opinie
Usługi medyczne
Leczone choroby

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (dawnej Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego). Lekarz alergolog, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Uczestniczka licznych szkoleń z alergologii, immunoterapii i pulmonologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadza konsultacje alergologiczne oraz zajmuje się immunoterapią alergenową (tzw. odczulaniem) oraz wykonywaniem testów alergicznych (testów płatkowych naskórkowych, badań z krwi).

Beata Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.

Aneta S.

Polecam, jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, byłam z 3 letnią córeczką, dobra diagnoza i dobrze dobrane leki, jeszcze raz bardzo polecam.

violesz

U doktor najpeirw przez wiele lat leczyłam się ja a teraz prowadzi moje dziecko. Bezpiecznie przeprowadziała mnie przez ciążę i bardzo pomogła w trudnych chwilach. Teraz mój syn jest zachwycony Panią doktor i nie boi się odczulania. Polecam gorąco

Anna

Byłam jej wieloletnia pacjentką (astma oskrzelowa i alergia). Leczyłam się u niej prawie 10 lat. Bezpiecznie przeprowadziła mnie przez ciążę i mimo brania niektórych leków urodziłam piękną i zdrową córeczkę. Lekarz z dużą wiedzą, świetny specjalista alergolog, lecz przede wszystkim niezwykle ciepła, opiekuńcza i przyjazna osoba. Wizyty u p. doktor to naprawdę przyjemność.

pacjentka

Rewelacyjna Pani doktor! Prowadzi mnie już wiele lat. 

Ala M.

Moja córeczka jest od kilku lat leczona przez Panią doktor. Ona pierwsza zajęła się dzieckiem i postawiła diagnozę. Jest bardzo miła i rzeczowa. Wszystko spokojnie wyjaśnia. Polecam wszystkim!

Anonimowy

Jestem pacjentką dr Adamczyk od kilku lat. Zdiagnozowała i wyleczyła moją alergię (kilkuletnie odczulanie). Jest kompetentnym lekarzem i bardzo sympatyczną osobą. Poza alergologią przyjmuje również jako internista. Nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

P.

Bylam u niej kilka razy na kwalifikacje na odczulanie. Niby krotka wizyta, ale Pani Doktor byla mila, ciepla osoba. Potwierdzam tez jej doskonaly kontakt z pancjentem. To jest naprawde wazne, zwlaszcza jak na odczulanie chodzi sie co tydzien.

Janka B.

Bardzo kompetentna, rzeczowa a przy tym miła i sympatyczna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Chodzę do niej od kilku lat, najpierw sama potem z dziećmi. Przy mojej astmie inni lekarze ładowali tylko we mnie sterydy, a ona tak mi ustawiła leczenie, że mogłam odsatwić sterydy. Duża wiedza medyczna.

PC

Bardzo kompententa, sympatyczna, młoda Pani Doktor. Uczestniczy w zawodowych konferencjach międzynarodowych. Potrafi bardzo skutecznie wyleczyć z wszelkich dolegliwości alergicznych.

Jarosław

Bardzo polecam! Doceniam wzorowy kontakt lekarza z pacjentem, jego bogate doświadczenie i duże pokłady cierpliwości. Zostaję na stałe!

Jakub

Pani Adamczyk to bardzo dobry lekarz - pomogła mi z uciążliwą, nawracającą alergią. Kompetentna, sympatyczna, pomocna, poświęca pacjentowi należytą uwagę i czas. Zdecydowanie polecam.

Barbara

Doktor Adamczyk poświęciła mi dużo czasu i uwagi, dokładnie przeanalizowała mój przypadek. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i nie zbywała moich wątpliwości. Po konsultacji ze mną zaproponowała inną metodę leczenia na co przystałam. Minęło kilka dni od wizyty, a rezultaty są już odczuwalne.

Joanna L.

Rzeczowo podchodzi do pacjenta, jest wnikliwa i nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji. Wzbudziła moje zaufanie. Wydaje się być człowiekiem niezwykle miłym i empatycznym – tak ją odbieram. Po testach wdrożyliśmy program leczenia, widzę efekty. Konsultacje u niej to czysta przyjemność.

Agata G.

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji alergologicznej oraz z zaproponowanej metody leczenia. Różni się ona od tych, które dotychczas stosowałam. Jestem ciekawa jakie przyniesie rezultaty. Na pewno porozmawiamy o nich na wizycie kontrolnej.

Michał

Wykonywałem pod okiem dr Adamczyk testy naskórkowe płatkowe. W pracy codziennie korzystam z rękawic, które wywoływały u mnie reakcje uczuleniowe. Testy pokazały, że jestem uczulony na lateks. Zgodnie z sugestią doktor, po zastąpieniu rękawiczek lateksowych nitrylowymi, problem ustąpił. Nie wiedziałbym o ty gdyby nie testy. Dziękuję!

KS

Pania doktor poleciła mi zaufana osoba. Po pierwszej wizycie mogę pochwalić bardzo dokładny wywiad i to, ze otrzymałam jasna, rzeczowa poradę i informacje o dalszym planie leczenia. Bardzo przyjazna atmosfera wizyty.

Nina S.

Byłam na wizycie u doktor Adamczyk z dwójką dzieci - jedno zmaga się z alergiami pokarmowymi, drugie z wziewnymi. Wizyta była merytoryczna i fachowa, przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani doktor udało się nawiązać nić porozumienia z dziećmi, co nie jest wcale tak często spotykane. Zaufały jej i chcą się teraz leczyć tylko u niej.

Magdalena

Jestem zaskoczona, bo rzadko spotyka się takich lekarzy - Pani doktor była w pełni zainteresowana moim przypadkiem, zleciła dodatkowe badania, przedstawiła wszystkie sposoby leczenia mojej alergii i plan działań krok po kroku. Bardzo rzetelne podejście! Jestem w pełni zadowolona i na pewno będę kontynuować leczenie.

Kamila

Alergolog ze świetnym podejściem do dzieci. Super poprowadził leczenie mojego malucha, który do najgrzeczniejszych nie należy. Pani doktor nawiązała z nim fantastyczny kontakt, syn z chęcią przychodził na wizyty kontrolne. Oby więcej takich lekarzy :)

Konsultacje

 • Konsultacja alergologiczna dla dorosłych
 • Konsultacja alergologiczna dla dzieci od 1 roku życia

Inne

 • Naskórkowe testy płatkowe (pełny panel 36 alergenów)
 • Skórne testy punktowe (jeden alergen; panel pokarmowy i wziewny)
 • Testy alergiczne – badania z krwi (panel pokarmowy, wziewny i mieszany)
 • Spirometria (w tym spirometria z próbą rozkurczową)
 • Odczulanie
   
 • Alergiczny nieżyt nosa
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Zapalenie błony śluzowej nosa i zatok obocznych
 • Astma
 • Alergia pokarmowa
 • Pokrzywka i obrzęk naczynioruchowy
 • Alergia na leki i czynniki biologiczne
 • Alergia na jady
 • Alergia zawodowa