lek. Aleksander Husak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Aleksander Husak

chirurg
 • Przyjmuje pacjentów od 16 roku życia.
 • Consultations for adults and children > 16 years old.
 • Consultations can be held in English, Ukrainian or Russian.
Wizyta
Doświadczenie
Opinie
Usługi medyczne
Leczone choroby

Chirurg specjalizujący się w chirurgii ogólnej, dermatologicznej i małoinwazyjnej (laparoskopowej). W Centrum Medycznym FEBUMED świadczy usługi z zakresu dermatochirurgii (usuwania zmian skórnych na twarzy i ciele), wycinania wrastających paznokci czy chirurgicznego leczenia stulejki i plastyki napletka.

Na co dzień pracuje jako specjalista chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii w Wojskowym Instytucie Medycznym (WIM) przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie wykonuje zabiegi z dziedziny chirurgii klasycznej. Specjalizuje się m.in. w operacjach nowotworów (w tym jelita grubego), żylaków kończyn dolnych, chorób tarczycy oraz przepuklin brzusznych metodą klasyczną i laparoskopową (TAPP, TEP).

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgicznego usuwania łagodnych i złośliwych zmian skórnych:

 • znamion barwnikowych,
 • włókniaków,
 • brodawek,
 • naczyniaków i malformacji naczyniowych,
 • tłuszczaków,
 • kaszaków,
 • kępek żółtych na powiekach.

Zajmuje się również:

 • chirurgicznym usunięciem stulejki i plastyką napletka (w znieczuleniu miejscowym),
 • wycięciem wrastającego paznokcia z plastyką wału paznokciowego,
 • wykonaniem biopsji skóry do badania histopatologicznego,
 • zdjęciem szwów.
Aleksander Husak - ZnanyLekarz.pl
Wszystkie opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz.
Magdalena

Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Husaka. Miałam kaszaka w widocznym miejscu i już nawet zaczęłam go akceptować ze strachu przed samym zabiegiem i blizną. Dobrze, że się zdecydowałam usunąć to paskudztwo, bo okazało się, że trwało to chwilę, nic nie bolało (znieczulenie), a ślad jest praktycznie niewidoczny, więc blizny pewnie nie będzie wcale. Dobra robota lekarza. Bardzo polecam. No i zdjęcie szwów jest w cenie zabiegu, więc nie płaci się 2x za konsultację!

Nina S.

Badanie histopatologiczne zostało przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, w komfortowej dla mnie atmosferze. W trakcie zabiegu doktor krok po kroku wyjaśniał co robi, co mnie bardzo uspokoiło. Sam zabieg i podejście lekarza do pacjenta wspominam bardzo dobrze. Polecam.

Piotr B.

Trochę się bałem wizyty u chirurga, wiadomo, cięcie skóry itp. Ale Pan doktor bardzo profesjonalnie zajął się moim przypadkiem, parę minut i po krzyku. Polecam. Gdybym miał znowu podobny problem, nie zawahałbym się i poszedł do tego lekarza.

Zuza P.

Pan doktor był miły i szybko zaproponował rozwiązanie mojego problemu poprzez zabieg chirurgiczny, który odbył się sprawnie.

Izabela

Pan Doktor błyskawicznie postawił właściwą diagnozę i zdecydował się na nacięcie ropnia. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!

Anna D.

Polecam. Pan doktor przeprowadził mój zabieg szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze - objasniając mi krótko każdy kolejny krok. Wszystko bardzo sprawnie, czułam się bezpiecznie a zarazem - czułam się traktowana poważnie i z szacunkiem. Dziękuję.

Andżelika i Michał

Byliśmy na konsultacji w celu wycięcia szpecącego pieprzyka na twarzy u dziecka. Lekarz bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie hurtowo. Zgodnie z jego zapewnieniami – blizna szybko się zagoiła i nie ma po niej śladu. SUPER.

Marta

Pan Doktor pomimo tego, że na zabieg wycięcia znamion przyszłam przerażona, swoją konkretnością i stoickim spokojem całkowicie opanował mój niepokój. Zabieg był przeprowadzony w bardzo przyjaznej atmosferze, otrzymałam wszystkie zalecenia. Cieszę się, że trafiłam do do Pana Doktora-lekarza z prawdziwym powołaniem. Dziękuję

Agnieszka J.

Pan doktor bardzo miły i zabawny. Przede wszystkim konkretny, profesjonalny i zdyscyplinowany. Więcej takich chirurgów :)

Bożena Ch.

W trakcie pierwszej wizyty doktor usunął mi wszystkie kurzajki na rękach. Pozbyłam się defektu kosmetycznego, który szpecił przed długi czas moje dłonie. Dziękuję za pomoc.

Bartłomiej

Pan doktor to prawdziwy specjalista! Dzięki niemu uporałem się wreszcie z problemem wzrastających paznokci. Szkoda, że tak długo z tym zwlekałem!

Anna

Szybko i i praktycznie bezboleśnie usunął nagniotki, które powstały w wyniku noszenia nieprawidłowego obuwia. Dziękuję za cenne wskazkówki odnośnie dalszego postępowania pozabiegowego!

Kamila

Zgodnie z sugestią lekarza prowadzącego, stawiłam się u dr Husaka wraz z synem, który miał do usunięcia dwie brodawki wirusowe na dłoni - niechciany prezent z przedszkola :) Doktor przeprowadził zabieg błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie! Wydawało mi się, że nie obędzie się bez ofiar (moje dziecko to trudny przeciwnik), ale doktor tak go zagadał, że malec nawet nie zauważył, że już jest po zabiegu! Dziękujemy doktorowi za "czary-mary" i polecamy go z całego serca!

Konsultacje

 • Konsultacja chirurgiczna dla dorosłych
 • Konsultacja chirurgiczna dla dzieci od 16 roku życia

Zabiegi chirurgiczne

 • Usunięcie zmiany skórnej u dorosłych i młodzieży (od 16 roku życia)
 • Usunięcie zmiany skórnej na twarzy i ciele
 • Korekcja wrastającego paznokci
Męska chirurgia intymna
 • Chirurgiczne leczenie stulejki
 • Chirurgiczna plastyka wędzidełka prącia

Znamiona barwnikowe,
Włókniaki,
Brodawki,
Naczyniaki i malformacje naczyniowe,
Tłuszczaki,
Kaszaki,
Kępki żółte na powiekach.

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12