lek. Aleksander Husak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Aleksander Husak

chirurg

Specjalista chirurgii ogólnej (tytuł specjalisty uzyskany w 2011 roku). Na co dzień pracuje w Szpitalu Grochowskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej na stanowisku starszego asystenta. Wykonuje tam zabiegi z dziedziny chirurgii klasycznej m.in. operacje nowotworów (w tym jelita grubego), chorób tarczycy, przepuklin brzusznych metodą klasyczną i laparoskopowa (TAPP, TEP) czy operacje żylaków kończyn dolnych. Interesuje się chirurgią małoinwazyjną (laparoskopową), ogólną i onkologiczną. 

  • Przyjmuje pacjentów od 18 roku życia.
  • Consultations for adults only.
  • Consultations can be carried out in English or Russian.

 

Umów się do lek. Aleksandra Husaka


OPINIE O LEK. ALEKSANDRZE HUSAKU

Anna

Szybko i i praktycznie bezboleśnie usunął nagniotki, które powstały w wyniku noszenia nieprawidłowego obuwia. Dziękuję za cenne wskazkówki odnośnie dalszego postępowania pozabiegowego!

Bartłomiej

Pan doktor to prawdziwy specjalista! Dzięki niemu uporałem się wreszcie z problemem wzrastających paznokci. Szkoda, że tak długo z tym zwlekałem!

Bożena Ch.

W trakcie pierwszej wizyty doktor usunął mi wszystkie kurzajki na rękach. Pozbyłam się defektu kosmetycznego, który szpecił przed długi czas moje dłonie. Dziękuję za pomoc.

Agnieszka J.

Pan doktor bardzo miły i zabawny. Przede wszystkim konkretny, profesjonalny i zdyscyplinowany. Więcej takich chirurgów :)

Piotr

Profesjonalny, cierpliwy i słuchający. Przeprowadził dokładnie badanie i zaproponował leczenie, które przyniosło oczekiwane rezultaty. Polecam.

Andżelika i Michał

Byliśmy na konsultacji w celu wycięcia szpecącego pieprzyka na twarzy u dziecka. Lekarz bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie hurtowo. Zgodnie z jego zapewnieniami – blizna szybko się zagoiła i nie ma po niej śladu. SUPER.

Anna D.

Polecam. Pan doktor przeprowadził mój zabieg szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze - objasniając mi krótko każdy kolejny krok. Wszystko bardzo sprawnie, czułam się bezpiecznie a zarazem - czułam się traktowana poważnie i z szacunkiem. Dziękuję.

Izabela

Pan Doktor błyskawicznie postawił właściwą diagnozę i zdecydował się na nacięcie ropnia. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!

Zuza P.

Pan doktor był miły i szybko zaproponował rozwiązanie mojego problemu poprzez zabieg chirurgiczny, który odbył się sprawnie.

Piotr B.

Trochę się bałem wizyty u chirurga, wiadomo, cięcie skóry itp. Ale Pan doktor bardzo profesjonalnie zajął się moim przypadkiem, parę minut i po krzyku. Polecam. Gdybym miał znowu podobny problem, nie zawahałbym się i poszedł do tego lekarza.