dr n. med. Agnieszka Pszonak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka i współautorka licznych publikacji w czasopismach naukowych.

Specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz stopień doktora nauk medycznych zdobyła w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie w 2015. 

Jej rozprawa doktorska “Ocena zależności stężeń interleukiny-13,interleukiny-31 i  interleukiny 33 z wybranymi parametrami klinicznymi a także immunologicznymi w surowicy dorosłych chorych na atopowe zapalenie skóry” dotyczyła pacjentów z AZS. Promotorem przewodu był płk dr hab. n. med. Witold Owczarek, a jednym z recenzentów prof. dr hab. med. Waldemar Placek, który stwierdził, że jej “praca stanowi wartościowe studium badawcze dotyczące trudnego problemu właściwego prowadzenia chorych na atopowe zapalenie skóry.”

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

  • przewlekłych chorób skóry (w tym tych o podłożu immunologicznym),
  • schorzeń spowodowanych alergią kontaktową i schorzeń wywołanych,
  • bakteryjnych i wirusów chorób skóry,
  • fotodermatoz - schorzeń skóry prowokowanych przez światło.

Specjalizuje się w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych będącej podstawowym badaniem profilaktycznym w kierunku nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji, łyżeczkowania i laserowego usuwania zmian skórnych. 

W ramach terapii przeciwstarzeniowej przeprowadza mezoterapię (w tym przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego) i zabiegi rewitalizujące skórę przy użyciu nowoczesnych laserów - lasera frakcyjnego CO2 i lasera Cutera Excel V, które z powodzeniem stosuje do zamykania naczynek, usuwania naczyniaków i blizn potrądzikowych.

Ulubienica naszych pacjentów: “Dzięki doktor Pszonak po latach zmagań w końcu pozbywam się problemów z łuszczycą. Konkretne porady i dobrze dobrana pomoc farmakologiczna skutkują!”.

  • Przyjmuje pacjentów od 6 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 6 years.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do dr n. med. Agnieszki Pszonak


OPINIE O DR. N. MED. AGNIESZCE PSZONAK

inia180
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor jest miła, rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy chętnie odpowiada na pytania. Trafna diagnoza dolegliwość u córci minęła. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

Borys
Ja byłem u Pani Doktor z AZS i chyba będzie dobrze – zobaczymy. Ale podobało mi się podejście Pani Agnieszki. Cierpliwie słuchała – chyba polubię chodzenie do lekarza, bo do tej pory to była masakra.