dr n. med. Agnieszka Pszonak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

e-Konsultacja dermatologiczna w cenie 139 zł.
ZADZWOŃ i umów konsultację wideo: 22 841 01 12

Bez wychodzenia z domu w wygodnym dla Ciebie terminie.

 

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka i współautorka licznych publikacji w czasopismach naukowych.

Specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz stopień doktora nauk medycznych zdobyła w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie w 2015. 

Jej rozprawa doktorska “Ocena zależności stężeń interleukiny-13,interleukiny-31 i  interleukiny 33 z wybranymi parametrami klinicznymi a także immunologicznymi w surowicy dorosłych chorych na atopowe zapalenie skóry” dotyczyła pacjentów z AZS. Promotorem przewodu był płk dr hab. n. med. Witold Owczarek, a jednym z recenzentów prof. dr hab. med. Waldemar Placek, który stwierdził, że jej “praca stanowi wartościowe studium badawcze dotyczące trudnego problemu właściwego prowadzenia chorych na atopowe zapalenie skóry.”

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

  • przewlekłych chorób skóry (w tym tych o podłożu immunologicznym),
  • schorzeń spowodowanych alergią kontaktową i schorzeń wywołanych,
  • bakteryjnych i wirusów chorób skóry,
  • fotodermatoz - schorzeń skóry prowokowanych przez światło.

Specjalizuje się w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych będącej podstawowym badaniem profilaktycznym w kierunku nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji, łyżeczkowania i laserowego usuwania zmian skórnych. 

W ramach terapii przeciwstarzeniowej przeprowadza mezoterapię (w tym przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego) i zabiegi rewitalizujące skórę przy użyciu nowoczesnych laserów - lasera frakcyjnego CO2 i lasera Cutera Excel V, które z powodzeniem stosuje do zamykania naczynek, usuwania naczyniaków i blizn potrądzikowych.

Ulubienica naszych pacjentów: “Dzięki doktor Pszonak po latach zmagań w końcu pozbywam się problemów z łuszczycą. Konkretne porady i dobrze dobrana pomoc farmakologiczna skutkują!”.

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do dr n. med. Agnieszki Pszonak


OPINIE O DR. N. MED. AGNIESZCE PSZONAK

inia180
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor jest miła, rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy chętnie odpowiada na pytania. Trafna diagnoza dolegliwość u córci minęła. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

Borys
Ja byłem u Pani Doktor z AZS i chyba będzie dobrze – zobaczymy. Ale podobało mi się podejście Pani Agnieszki. Cierpliwie słuchała – chyba polubię chodzenie do lekarza, bo do tej pory to była masakra.

krzysztof r.
Jestem bardzo zadwolony podejściem Pani Agnieszki. Nie mogę na razie powiedzieć za dużo na temat efektów leczenia, bo potrwają one pewnie jeszcze parę miesięcy, ale bardzo lubię specjalistów takich jak Pani Agnieszka, która wie co robi, mówi, ocenia i poleca. Na pewno polecę innym Panią Agnieszkę.

yanek43
Jest okej, bardzo polecam. Nie ma się do czego przyczepić, pani Agnieszka to prawdziwy specjalista – podeszła do mojego problemu rzeczowo, a leczenie było skuteczne.

iwona1090
jestem b.zadowolona z wizyty, Pani dr.bardzo miła, wyjaśniła mi wszystko za i przeciw, godna zaufania, polecam

bartek
Szybko, sprawnie i merytorycznie. Wyszedłem z konkretną diagnozą i planem działania zarówno na wypadek powodzenia jak i niepowodzenia kuracji. Polecam!

Zygfrytt Gotfrytt
Bardzo miła osoba i zarazem bardzo kompetentna. Gorąco polecam Panią Doktor Agnieszkę, wszystko ok :)

Gabi S.
Fantastyczny lekarz! Ciepła, kompetentna lekarka. Czuję się w 100% wysłuchana i zaopiekowana. Polecam wszystkim!

Klaudia
Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Wszystko wyjaśniła szczegółowo i bardzo rzeczowo. Przypisała większą ilość leku, żeby nie było konieczności zapisywania się na wizytę w przy nawrocie dolegliwości i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Julianna
Pani doktor taka młoda, a taka mądra. Od razu znalazła przyczynę moich dolegliwości skórnych, a byłam u wielu lekarzy na konsultacjach i nikt nie potrafił zdiagnozować mojej dolegliwości. Szczerze polecam