dr n. med. Agnieszka Pszonak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka i współautorka licznych publikacji w czasopismach naukowych.

Specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz stopień doktora nauk medycznych zdobyła w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie w 2015. 

Jej rozprawa doktorska “Ocena zależności stężeń interleukiny-13,interleukiny-31 i  interleukiny 33 z wybranymi parametrami klinicznymi a także immunologicznymi w surowicy dorosłych chorych na atopowe zapalenie skóry” dotyczyła pacjentów z AZS. Promotorem przewodu był płk dr hab. n. med. Witold Owczarek, a jednym z recenzentów prof. dr hab. med. Waldemar Placek, który stwierdził, że jej “praca stanowi wartościowe studium badawcze dotyczące trudnego problemu właściwego prowadzenia chorych na atopowe zapalenie skóry.”

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

  • przewlekłych chorób skóry (w tym tych o podłożu immunologicznym),
  • schorzeń spowodowanych alergią kontaktową i schorzeń wywołanych,
  • bakteryjnych i wirusów chorób skóry,
  • fotodermatoz - schorzeń skóry prowokowanych przez światło.

Specjalizuje się w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych będącej podstawowym badaniem profilaktycznym w kierunku nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji, łyżeczkowania i laserowego usuwania zmian skórnych. 

W ramach terapii przeciwstarzeniowej przeprowadza mezoterapię (w tym przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego) i zabiegi rewitalizujące skórę przy użyciu nowoczesnych laserów - lasera frakcyjnego CO2 i lasera Cutera Excel V, które z powodzeniem stosuje do zamykania naczynek, usuwania naczyniaków i blizn potrądzikowych.

Ulubienica naszych pacjentów: “Dzięki doktor Pszonak po latach zmagań w końcu pozbywam się problemów z łuszczycą. Konkretne porady i dobrze dobrana pomoc farmakologiczna skutkują!”.

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do dr n. med. Agnieszki Pszonak


OPINIE O DR. N. MED. AGNIESZCE PSZONAK

Ewelina L.
Bardzo cierpliwa Pani doktor – wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Uspokoiła, poradziła, obejrzała znamiona. Jeżeli będę musiała znowu zaczerpnąć porady dermatologicznej – zapewne u dr Pszonak :)

Karolina
Do pani doktor poszłam z moim mężem jako tłumacz i po raz pierwszy miałam wolne, ponieważ pani doktor doskonale posługuje się angielskim. To przykre, ale nawet wśród lekarzy znajomość języka obcego to rzadkość, a u pani doktor Pszonak spotkało mnie takie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wiem, czy medyczne rezultaty wizyty będą pozytywne, ale dlaczego miałyby być inne. Polecam.