lek. Kamila Uczniak- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Kamila Uczniak

dermatolog, wenerolog

Zapraszamy na wizyty w placówce oraz e-Konsultacje, bez wychodzenia z domu.
ZADZWOŃ i umów: 22 841 01 12

 

Studia medyczne ukończyła na Akademii Medycznej w Warszawie otrzymując w 2010 roku dyplom lekarza z najwyższym w tamtym roku wynikiem z Lekarskiego Egzaminu Państwowego (aż 90,4%). 

Podczas pracy w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uzyskała I° specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

Doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry zdobywała konsultując w czołowych klinikach dermatologicznych, wchodzących w skład specjalistycznych oddziałów szpitalnych m.in. Uniwersytetu Medycznego w Łodzi czy Szpitalu SOLEC w Warszawie. 

Odbyta praktyka wpłynęła na rozwój jej zainteresowań zawodowych związanych z leczeniem przewlekłych chorób skóry, włosów i paznokci. Konsultuje pacjentów w zakresie leczenia trądziku, zaskórników, łuszczycy, atopowego i łojotokowego zapalenia skóry, znamion barwnikowych oraz brodawek i włókniaków.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się nie tylko diagnostyką i leczeniem, ale również wykonuje szereg badań i zabiegów uwzględniających:

  • dermatoskopowe badanie skóry (w tym ocenę znamion), 
  • dermatochirurgiczne usuwanie zmian skórnych (elektrokoagulacja, kriochirurgia, łyżeczkowanie),
  • laserowe usuwanie znamion skórnych, blizn i bruzd pourazowych, potrądzikowych i innych.

Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności zawodowe biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących dermatologii zachowawczej, zabiegowej i estetycznej.

  • Przyjmuje pacjentów od 12 roku życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged > 12 years.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do lek. Kamili Uczniak


OPINIE O LEK. KAMILI UCZNIAK

Anna

Cieszę się, że trafiłam do dr Kamili Uczniak. Dzięki niej udało mi się zminimalizować skutki uboczne terapii trądzikowej.

Iwona Sz.

Zabieg kriochirurgiczny wykonany szybko i bezboleśnie. Zgodnie z informacją otrzymaną po zabiegu, w miejscu usunięcia zmiany nie będzie widocznej blizny. I tak jest!

Wojciech W.

Jestem bardzo zadowolony z efektu zabiegu elektrokoagulacji i polecam każdemu konsultacje u dr Kamili Uczniak :)

Joanna K.

Wspaniała lekarka. Konsultacja przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie. Zabieg usunięcia brodawki wykonany profesjonalnie, starannie i z dbałością o pacjenta.

Krzysztof M.

Świetny lekarz dermatolog. Zabieg usunięcia kurzajek wykonany praktycznie bezboleśnie. Pani doktor ma dużą wiedzę, z którą chętnie dzieli się z pacjentem.