lek. Klaudia Latkowska- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Klaudia Latkowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie odbyła na Oddziale Dermatologicznym Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, a następnie w 2019 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny (PES) uzyskując  specjalizację z dermatologii i wenerologii. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej, które ukończyła w ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół dermatologii estetycznej, a szczególnie medycyny anti-aging, która jest jej wielką pasją. Pierwsze szlify  zdobywała pod kierunkiem dr Jerzego Maciąga z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii w Stalowej Woli ze stosowania laserów we współczesnej dermatologii i kosmetologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci takich jak m.in. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy grzybica. Konsultuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 1 dnia życia.

Przeprowadza zabiegi dermatochirurgiczne umożliwiające szybkie i bezpieczne usuwanie zmian skórnych metodą laseroterapii, kriochirurgii, elektrokoagulacji czy łyżeczkowania. A także peelingi medyczne, które dobiera indywidualnie do stanu skóry pacjenta. Zajmuje się również lipolizą iniekcyjną, czyli nieinwazyjnym modelowaniem ciała.

W ramach medycyny estetycznej wykonuje zabiegi przy wykorzystaniu:

  • toksyny botulinowej (w tym usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek, zmarszczek króliczych nosa),
  • kwasu hialuronowego (wypełnianie ust, rozjaśnianie cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez i inne),
  • osocza bogatopłytkowego (mezoterapia),
  • nici rewitalizujących i liftingujących PDO (tzw. lifting bez skalpela).

Stale podnosi swoją wiedzę biorąc udział w licznych certyfikowanych szkoleniach i konferencjach dotyczących dermatologii i medycyny estetycznej.

  • Przyjmuje pacjentów od 1 dnia życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged of all ages.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do lek. Klaudii Latkowskiej


OPINIE O LEK. KLAUDII LATKOWSKIEJ

Monika Z.

Kilkukrotnie usuwałam brodawki wirusowe. Za każdym razem zabieg był szybki, bezpieczny i wykonywany w komfortowych warunkach. Fantastyczna opieka pozabiegowa!

Włodzimierz

Z przyjemnością wystawiam najwyższe noty. Konsultacja przeprowadzona zgodnie z czasem, bez opóźnień. Lekarka sympatyczna, ustosunkowana pozytywnie w kierunku pacjenta. Duża wiedza w zakresie dermatologii estetycznej. Będę wracał.