lek. Klaudia Latkowska- Opinie pacjentów - Centrum Dermatologiczne Febumed.pl

lek. Klaudia Latkowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Zapraszamy na wizyty w placówce oraz e-Konsultacje, bez wychodzenia z domu.
ZADZWOŃ i umów: 22 841 01 12

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie odbyła na Oddziale Dermatologicznym Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, a następnie w 2019 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny (PES) uzyskując  specjalizację z dermatologii i wenerologii. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej, które ukończyła w ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół dermatologii estetycznej, a szczególnie medycyny anti-aging, która jest jej wielką pasją. Pierwsze szlify  zdobywała pod kierunkiem dr Jerzego Maciąga z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii w Stalowej Woli ze stosowania laserów we współczesnej dermatologii i kosmetologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci takich jak m.in. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy grzybica. Konsultuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 1 dnia życia.

Przeprowadza zabiegi dermatochirurgiczne umożliwiające szybkie i bezpieczne usuwanie zmian skórnych metodą laseroterapii, kriochirurgii, elektrokoagulacji czy łyżeczkowania. A także peelingi medyczne, które dobiera indywidualnie do stanu skóry pacjenta. Zajmuje się również lipolizą iniekcyjną, czyli nieinwazyjnym modelowaniem ciała.

W ramach medycyny estetycznej wykonuje zabiegi przy wykorzystaniu:

  • toksyny botulinowej (w tym usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek, zmarszczek króliczych nosa),
  • kwasu hialuronowego (wypełnianie ust, rozjaśnianie cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez i inne),
  • osocza bogatopłytkowego (mezoterapia),
  • nici rewitalizujących i liftingujących PDO (tzw. lifting bez skalpela).

Stale podnosi swoją wiedzę biorąc udział w licznych certyfikowanych szkoleniach i konferencjach dotyczących dermatologii i medycyny estetycznej.

  • Przyjmuje pacjentów od 1 dnia życia.
  • Consultations for children, young people and adults aged of all ages.
  • Consultations can be carried out in English.

 

Umów się do lek. Klaudii Latkowskiej


OPINIE O LEK. KLAUDII LATKOWSKIEJ

Monika Z.

Kilkukrotnie usuwałam brodawki wirusowe. Za każdym razem zabieg był szybki, bezpieczny i wykonywany w komfortowych warunkach. Fantastyczna opieka pozabiegowa!

Włodzimierz

Z przyjemnością wystawiam najwyższe noty. Konsultacja przeprowadzona zgodnie z czasem, bez opóźnień. Lekarka sympatyczna, ustosunkowana pozytywnie w kierunku pacjenta. Duża wiedza w zakresie dermatologii estetycznej. Będę wracał.

Klaudia

Ulubienica moich córeczek. Podejście do dzieci – rewelacyjne! Moje córki je uwielbiają i nie unikają wizyt kontrolnych. Polecam wszystkim rodzicom szukających dobrego dermatologa.

Weronika

Badanie dermatoskopowe przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. Niepotrzebnie się tym stresowałam, bo okazało się, że wcale ono nie jest takie straszne :) Doktor Latkowska dokładnie obejrzała moje pieprzyki i część z nich zakfalifikowała do usunięcia. Już jesteśmy umówione na zabieg. SUPER!

Mirosław

Elegancki, czysty gabinet, wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny – to lubię. Wizyta o czasie, bez opóźnień. Lekarka z dużym doświadczeniem w zabiegach laserowych. Usuwanie blizn potrądzikowych przez doktor Klaudię Latkowską to sama przyjemność.

Wioletta

Pani doktor Klaudia Latkowska jest niezwykle sympatyczna i kompetentna. Dokładnie wyjaśniła na czym będzie polegała moja terapia i jak powinna ona przebiegać. Polecam serdecznie!

Karolina

Doktor Klaudia Latkowska to bardzo pozytywna osoba, uprzejma i przede wszystkim naprawdę dobry dermatolog. Już na drugiej wizycie wyeliminowała problem uporczywych brodawek z którymi walczyłam od ponad roku!

Krystian Z.

Wysoce profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa informacja dotycząca schorzenia i jego leczenie. Wdrożone leczenie przyniosło rezultaty. Szczerze polecam.

Malwina K.

Prawidłowe rozpoznanie i bardzo trafna diagnoza. Jak dla mnie świadczy to o bezkonkurencyjności. Odwiedziłam w życiu kilku dermatologów i jedynie doktor Latkowska poprawnie zdiagnozowała dolegliwość którą leczyłam wcześniej bez większych rezultatów.

Roman

Dermatolog rzeczowy i sympatyczny. Gabinet czysty i bardzo ladny. Ceny konsultacji i usług bardzo przystępne. Podejście do małego dziecka-  doskonałe. Zabieg przeprowadził tak szybko i bezboleśnie, że dziecko nawet się nie zorientowało.