Dermatolog Warszawa – Centrum Dermatologiczne Febumed

O NAS

Jesteśmy placówką medyczną z pełnym zakresem usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę, po zabiegi dermatochirurgiczne. Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi i młodzieżą, jak i z dziećmi. 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ Febumed Centrum Dermatologiczne Dermatolog Warszawa

Specjalizujemy się w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i egzemy, jednak nasi lekarze konsultują także w przypadku zmian skórnych o podłożu wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym, trądziku, łupieżu, wypadania włosów itp.  

Proponujemy pacjentom najnowocześniejsze, a równocześnie sprawdzone i skuteczne metody diagnostyki i kuracji chorób dermatologicznych, takie jak fototerapia, kriochirurgia, elektrokoagulacja, badania histopatologiczne, badania genetyczne, leczenie biologiczne oraz leczenie bez sterydowe.  

LECZENIE ŁUSZCZYCY 

Specjalizując się w leczeniu łuszczycy, Centrum Dermatologiczne FebuMed (Warszawa)  korzysta z ponad trzydziestoletniej pracy naukowej i doświadczenia prof. dr Michaela Tiranta - światowej sławy eksperta zajmującego się chorobami skóry, założyciela sieci klinik Good Skin Care i twórcy serii preparatów do skóry problematycznej Dr Michaels.  

Pełna kontrola nad zmianami łuszczycowymi jest możliwa. Pacjent, który stosuje się do zaleceń lekarza prowadzącego, ma szansę na komfort życia z chorobą skóry w stanie remisji. 
 

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE, BEZPIECZNE LECZENIE 

Nasze podejście każdego lekarza do pacjenta ma charakter holistyczny, co oznacza, że leczenie przebiega w sposób całościowy, nie objawowy. Skupiamy się na diagnozie przyczyn choroby i w oparciu o nią - wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Wiemy, jak silny jest związek psychiki z ciałem, dlatego proponujemy swoim pacjentom wsparcie dietetyka, który może przygotować indywidualnie ułożoną dietę pod kątem wskazań medycznych oraz porady psychodermatologiczne. 

To co nas wyróżnia to fakt, że zawsze leczeniem pierwszego wyboru jest leczenie bez sterydowe, jako najbardziej skuteczne, bezpieczne i bez poważnych skutków ubocznych.  
 

NASZA KADRA MEDYCZNA 

Nasi lekarze dermatolodzy, dietetycy oraz psycholodzy to doświadczeni specjaliści z wieloletnią praktyką lekarską udokumentowaną dyplomami, uczestnicy licznych kursów i szkoleń dla lekarzy potwierdzonych certyfikatami.  

Mamy także świadomość, że przebieg schorzeń dermatologicznych u dzieci jest całkowicie odmienny niż u dorosłych i wymaga wyjątkowego podejścia do diagnozy i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci. Nasi lekarze mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami, potrafią zdiagnozować problem i dobrać właściwe leczenie we współpracy z rodzicami, a równocześnie potrafią empatycznie nawiązać relację z dzieckiem i zdobyć jego zaufanie.  
 

Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie - lekarze alergolodzy, lekarze dermatolodzy, lekarze wenerolodzy, lekarze chirurdzy

DOSTĘPNOŚĆ 

Naszym priorytetem jest umożliwienie pacjentom możliwie szybkiej porady lekarza – staramy się zapewnić możliwie najkrótszy czas oczekiwania wizytę, nieprzekraczający 2-3 dni. Centrum Dermatologiczne FebuMed w Warszawie jest otwarte również w wybrane soboty, a konsultacje mogą odbywać się także w języku angielskim i rosyjskim. Lokal jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

Centrum Dermatologiczne FEBUMED Leczenie łuszczycy, leczenie egzemy, leczenie AZS