Dermatolog Warszawa – Centrum Dermatologiczne Febumed

O NAS

FEBUMED to trzy wyspecjalizowane kliniki, w których świadczymy pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne, zapewniamy dostęp do doświadczonych specjalistów, badań diagnostycznych oraz nowoczesnych metod leczenia. 

Zapewniamy dostęp do nowoczesnej diagnostyki z zakresu:

Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi i młodzieżą, jak i z dziećmi już od 1 dnia życia.

Zespół Febumed

 

FEBUMED CENTRUM DERMATOLOGICZNE al. KEN 97 

oraz

FEBUMED DERMATOLOGIA I ESTETYKA ul. Pokorna 2

to nowoczesne placówki dermatologiczne, gdzie rozwiązujemy wszelkie problemy skórne. Prowadzimy pacjenta od badań, przez diagnozę po wyleczenie i satysfakcję z wyglądu. 

Konsultujemy i wykonujemy zabiegi w ramach: 

W ramach kompleksowego podejścia do zdrowia umożliwiamy wykonanie na miejscu badań diagnostycznych z krwii w naszym punkcie pobrań, a w razie takiej potrzeby ścisła współpraca dermatologa z innymi specjalistami (alergologiem, endokrynologiem) umożliwia szybkie wdrożenie najodpowiedniejszego planu leczenia.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy dermatologów oraz kosmetologów posiadających odpowiednie kwalifikacje i szkolenia niezbędne do ich wykonywania. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie (m.in. laser frakcyjny CO2, laser CUTERA EXCEL V), a do zabiegów wykorzystujemy certyfikowane i uznane na rynku preparaty. Stawiamy na naturalny efekt oraz indywidualne plany zabiegowe, poprawiamy nieudane procedury wykonane przez innych specjalistów

 


FEBUMED CENTRUM MEDYCZNE ul. Belgradzka 52

W tym miejscu zapewniamy pacjentom dostęp do szybkiej diagnostyki oraz konsultacji u alergologa, endokrynologa, kardiologa, ginekologa, dermatologa a także chirurga. Wykonujemy badania USG tarczycy, USG doppler kończyn dolnych, badania laboratoryjne, spirometrię i testy alergiczne. Przeprowadzenie badań na miejscu, bezpośrednio w naszej placówce, ułatwia postawienie odpowiedniej diagnozy i skrócenie czasu potrzebnego na wdrożenie leczenia.

Nasi chirurdzy posiadają wieloletnie doświadczenie w chirurgii klasycznej oraz chirurgii małoinwazyjnej, praktykują w Wojskowym Instytucie Medycznym (WIM Szaserów), Szpitalu Grochowskim i Centrum Zdrowia Dziecka. Wykonują zabiegi wycięcia zmian skórnych, przeszczepu skóry, usunięcia wrośniętych paznokci, korekcję stulejki. Świadczymy usługi konsultacyjne i zabiegowe także z zakresu chirurgii dziecięcej (od 1 dnia do 18 roku życia). 


DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół tworzą lekarze klinicyści na co dzień pracujący w czołowych ośrodkach medycznych w Polsce i stale poszerzający swoją wiedzę. Biorą również udział w kongresach, sympozjach oraz szkoleniach umożliwiających zdobycie nowych umiejętności i dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi.

 

 

JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH

Konsultujemy oraz przeprowadzamy zabiegi u osób dorosłych i dzieci od 1 dnia życia. Nasi lekarze mają świadomość, że przebieg wielu schorzeń u najmłodszych pacjentów jest całkowicie odmienny niż u dorosłych, są wyrozumiali, nie działają w pośpiechu i pod presją czasu. 

 

 

DOSTĘP DO LEKARZA - krótkie terminy, bez kolejek

Naszym priorytetem jest umożliwienie pacjentom szybkiej porady lekarza – staramy się zapewnić najkrótszy czas oczekiwania wizytę. Zapewniamy możliwość odbycia konsultacji i wykonania zabiegów przez 6 dni w tygodniu (w tym także soboty) od 08.00 do 20.00.
U wybranych specjalistów istnieje możliwość odbycia konsultacji w języku angielskim ukraińskim i rosyjskim.

 

 

DOGODNE LOKALIZACJE

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do naszych trzech placówek medycznych zlokalizowanych w dobrze skomunikowanych częściach Warszawy: przy stacji metra Stokłosy, stacji Dworzec Gdański oraz stacji Natolin.

 

 

Zobacz, gdzie się mieścimy:

PLACÓWKA: METRO STOKŁOSY
FEBUMED Centrum Dermatologiczne 
al. KEN 97 lok. U9
02-777 Warszawa

PLACÓWKA:  METRO DWORZEC GDAŃSKI
FEBUMED Dermatologia i Estetyka
ul. Pokorna 2 lok. U25
00-199 Warszawa
(wejście od ul. Inflanckiej, naprzeciwko Green Caffe Nero)

PLACÓWKA:  METRO NATOLIN
FEBUMED Centrum Medyczne
ul. Belgradzka 52 lok. U76
02-793 Warszawa
(wejście naprzeciwko SPZOZ Warszawa-Ursynów “Na Uboczu”)
 

Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie - ul. Pokorna 2 oraz ul. KEN 97