Dermatolog Warszawa – Centrum Dermatologiczne Febumed

O NAS

Jesteśmy placówką medyczną z pełnym zakresem usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę, po zabiegi dermatochirurgiczne oraz z zakresu dermatologii estetycznej. W naszym zespole znajdują się zarówno dermatolodzy, jak i chirurdzy i alergolodzy – by móc kompleksowo podejść do tematu skóry. Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi i młodzieżą, jak i z dziećmi. 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ Febumed Centrum Dermatologiczne Dermatolog Warszawa

Nasi lekarze konsultują w przypadku zmian skórnych o podłożu wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym, trądziku, łupieżu, wypadania włosów itp. Specjalizujemy się także w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i egzemy,

Proponujemy pacjentom najnowocześniejsze, a równocześnie sprawdzone i skuteczne metody diagnostyki i kuracji chorób dermatologicznych, takie jak fototerapia, kriochirurgia, elektrokoagulacja, zabiegi laserowe, badania histopatologiczne, badania genetyczne, leczenie biologiczne oraz leczenie bez sterydowe.  

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE, BEZPIECZNE LECZENIE 

Nasze podejście każdego lekarza do pacjenta ma charakter holistyczny, co oznacza, że leczenie przebiega w sposób całościowy, nie objawowy. Skupiamy się na diagnozie przyczyn choroby i w oparciu o nią - wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Wiemy, jak silny jest związek psychiki z ciałem, dlatego proponujemy swoim pacjentom wsparcie dietetyka, który może przygotować indywidualnie ułożoną dietę pod kątem wskazań medycznych oraz porady psychodermatologiczne. 

To co nas wyróżnia to fakt, że zawsze leczeniem pierwszego wyboru jest leczenie bez sterydowe, jako najbardziej skuteczne, bezpieczne i bez poważnych skutków ubocznych.  
 

NASZA KADRA MEDYCZNA 

Nasi lekarze dermatolodzy, chirurdzy i alergolodzy to doświadczeni specjaliści z wieloletnią praktyką lekarską udokumentowaną dyplomami, uczestnicy licznych kursów i szkoleń dla lekarzy potwierdzonych certyfikatami.  

Mamy także świadomość, że przebieg schorzeń dermatologicznych u dzieci jest całkowicie odmienny niż u dorosłych i wymaga wyjątkowego podejścia do diagnozy i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci. Nasi lekarze mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami, potrafią zdiagnozować problem i dobrać właściwe leczenie we współpracy z rodzicami, a równocześnie potrafią empatycznie nawiązać relację z dzieckiem i zdobyć jego zaufanie.  


Zespół Febumed

 

DOSTĘPNOŚĆ 

Naszym priorytetem jest umożliwienie pacjentom możliwie szybkiej porady lekarza – staramy się zapewnić możliwie najkrótszy czas oczekiwania wizytę, nieprzekraczający 2-3 dni. Centrum Dermatologiczne FebuMed w Warszawie jest otwarte również w wybrane soboty, a konsultacje mogą odbywać się także w języku angielskim i rosyjskim. Lokal jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

 

LOKALIZACJA

Specjalnie dla naszych pacjentów otworzyliśmy dwie placówki medyczne, które zlokalizowaliśmy w jednych z najlepiej skomunikowanych dzielnic w Warszawie. Wszystko po to aby ułatwić naszym pacjentom dojazd. Nasze główne centrum dermatologiczne mieści się w al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (Warszawa Ursynów, Metro Stokłosy). Świadczymy w nim konsultacje dermatologiczne – wenerologiczne, alergologiczne i chirurgiczne, a także wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii – usuwania zmian skórnych i dermatologii estetycznej (rewitalizacja skóry). Druga placówka zlokalizowana przy ul. Pokornej 2 (Warszawa Śródmieście, Metro Dworzec Gdański) skupiona jest na konsultacjach i zabiegach dermatologii estetycznej, których celem jest poprawa wyglądu i jakości skóry. Niezależnie od tego, którą placówkę medyczną wybierzesz, nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna zadba o wasz komfort i bezpieczeństwo.

Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie - ul. Pokorna 2 oraz ul. KEN 97