Juvelook - biostymulator pod oczy

Juvelook - biostymulator pod oczy w Centrum Dermatologicznym FEBUMED w WarszawieJuvelook to jedyny dostępny na rynku wypełniacz hybrydowy na bazie kwasu poli D,L mlekowego przeznaczony do korekcji bruzd i zmarszczek w okolicach oczu i czoła niepoddających się toksynie botulinowej. Preparat daje doskonałe rezultaty terapeutyczne w wypełnieniu zmarszczek mimicznych wokół oczu (tzw. kurzych łapek) i dolnej powieki czy wygładzeniu doliny łez. 

Juvelook - podstawowe informacje

 • Dla kogo: Dla kobiet i mężczyzn
 • Sugerowana liczba zabiegów: 2 – 3
 • Częstotliwość zabiegów: 6 – 8 tygodni
 • Znieczulenie: Tak

Juvelook - dla kogo?

Zabiegi przy użyciu preparatu Juvelook dedykowane są wszystkim osobom w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej, które chcą wypełnić zmarszczki i fałdy okolic oczu oraz czoła, a także przywrócić objętość tkanek i zrewitalizować skórę na wskazanym obszarze. Bezpośrednio po jego zastosowaniu skóra staje się bardziej napięta, wygładzona, elastyczna i jędrna. Zdecydowanie poprawia się jej jakość co ma swoje odzwierciedlenie w przeciwdziałaniu wiotczeniu skóry i utracie jej gęstości.

Preparat Juvelook polecany jest do korekty bruzd, zmarszczek i fałdów skórnych w obrębie oczu i czoła, a w szczególności zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych takich, jak:

 • Zmarszczki poprzeczne czoła,
 • Lwia zmarszczka,
 • Kurze łapki,
 • Dolina łez.

Juvelook - efekty i trwałość

Juvelook to stymulator tkankowy wyprodukowany na bazie kwasu poli D,L mlekowego (42,5 mg) oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego (7,5 mg). Ma wysoki profil bezpieczeństwa – jest jedynym na świecie kwasem polimlekowym, który może być stosowany z obrębie oczu. Nie powoduje zgrubień, powstawania grudek i nie musi być rozmasowywany.

Daje natychmiastowe efekty. Już bezpośrednio po podaniu zmarszczki są zauważalnie wygładzone a bruzdy wypełnione. Po ok. 2 tygodniach od pierwszego zabiegu rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu odpowiadającego za wypełnienie przestrzeni komórkowej i wzmocnienie włókien elastynowych, które odpowiedzialne są za korekcję objętości i elastyczności skóry. 

Rekomendowana ilość zabiegów to 2-3 w odstępach co 6-8 tygodni. Efekty utrzymują się średnio przez 24 miesiące, choć w literaturze medycznej znajdziemy informacje nawet o 40 miesiącach. Po dwóch latach od ostatniego  zabiegu rekomendujemy wykonanie jednego zabiegu przypominającego dla podtrzymania osiągniętych rezultatów.

Juvelook - przeciwwskazania do zabiegu

 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne (np. opryszczka),
 • Stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym,
 • Problemy z krzepliwością krwi,
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Alergia na którykolwiek składnik preparatu.

Juvelook - zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu nie zaleca się wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych, korzystania z sauny, spa, basenów, komór zimna i innych miejsc, w których dochodzi do wahania temperatury. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce i stosować krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem.

W miejscu pozabiegowym mogą pojawić się delikatne krwiaczki będące następstwem dużej ilości nakłuć. Towarzyszyć im może delikatny obrzęk i opuchlizna o charakterze przemijającym. Zmiany ustępują samoistnie zazwyczaj w 3 dniu po zabiegu. Dla zwiększenia komfortu można stosować preparaty chłodzące i zmniejszające obrzęki na bazie np. arniki.
 

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Cennik zabiegu

KONSULTACJE I ZABIEGI CENA

Konsultacja dermatologiczna dla dorosłych

250 zł
Juvelook - biostymulator pod oczy od 2 500 zł
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12