Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - konsultacje chirurga plastyka w Warszawie. Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom i uzyskaj profesjonalne porady dotyczące zabiegów estetycznych, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej o możliwościach poprawy swojego wyglądu.Nasza placówka medyczna to miejsce, w którym priorytetem jest nie tylko estetyka, ale przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom najnowocześniejsze metody zabiegowe stosowane w chirurgii plastycznej.

Nasza misja – Twoje zadowolenie

Wierzymy, że chirurgia plastyczna to coś więcej niż tylko poprawa wyglądu. To inwestycja w siebie, która może przynieść korzyści zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Nasza misja to pomóc pacjentom osiągnąć ich cele estetyczne, jednocześnie zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie procesu – od pierwszej konsultacji, przez zabieg, aż po opiekę pozabiegową.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Zakres naszych usług

W naszej placówce oferujemy szeroki wachlarz usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Obejmują one m.in.:

Konsultacja u chirurga plastyka to kluczowy etap, podczas którego pacjent omawia swoje oczekiwania i potrzeby dotyczące planowanego zabiegu. Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny, ocenia stan zdrowia i proponuje najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Konsultacja pozwala na rozwianie wszelkich wątpliwości, uzyskanie pełnej informacji o procedurze oraz przygotowanie się do bezpiecznego i skutecznego zabiegu.

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych narośli, znamion czy brodawek. Zabieg jest wykonywany w komfortowych warunkach, dzięki czemu pacjent odczuwa minimalny dyskomfort. 

Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek, to zabieg mający na celu poprawę wyglądu górnych i dolnych powiek poprzez usunięcie nadmiaru skóry, tłuszczu i mięśni. Dzięki niemu można zredukować opadające powieki i worki pod oczami nadając twarzy młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. 

Poznaj naszego chirurga plastyka

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek - Chirurg plastyk w Warszawie - profesjonalne zabiegi estetyczne. Skorzystaj z usług doświadczonego specjalisty, który pomoże Ci poprawić wygląd i zwiększyć pewność siebie. Umów się na konsultację i odkryj, jak nowoczesna chirurgia plastyczna może odmienić Twoje życie.

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

Doktor nauk medycznych. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i plastycznej. Obecnie związany z Wojskowym Instytutem Medycznym (WIM) w Warszawie, gdzie pełni funkcję zastępcy ordynatora na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń.

Doświadczony chirurg plastyk oferuje pacjentom bezpieczne i skuteczne rozwiązania estetyczne. Dzięki wieloletniej praktyce zapewnia najwyższą jakość usług i naturalne efekty. Jeśli pragniesz poprawić swój wygląd i poczuć się pewniej, skorzystaj z jego profesjonalnych usług.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy dlatego stawiamy na indywidualne podejście. Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabiegu przeprowadzamy szczegółową konsultację chirurgiczną podczas której omawiamy oczekiwania pacjenta, potencjalne ryzyka oraz dostępne opcje zabiegowe. Naszym celem jest pełna transparentność i zapewnienie pacjentowi wszystkich niezbędnych informacji, aby mógł podjąć świadomą decyzję.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Stawiamy na bezpieczeństwo. Przestrzegamy najwyższych standardów higieny i procedur medycznych, a każdy zabieg jest dokładnie planowany i przeprowadzany z najwyższą starannością. Nasz personel jest zawsze gotowy, aby udzielić wszelkich informacji i wsparcia, zarówno przed, jak i po zabiegu.

Efekty, które mówią same za siebie

Opinie naszych pacjentów są dla nas najlepszą rekomendacją. Wielu z nich podkreśla, że dzięki naszym zabiegom odzyskali pewność siebie i poprawili jakość swojego życia. Dążymy do tego, aby każdy pacjent opuszczał naszą placówkę z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że dokonał właściwego wyboru.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem chirurgii plastycznej, zapraszamy do kontaktu z naszą placówką. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w podjęciu decyzji. Możesz umówić się na konsultację telefonicznie, mailowo lub osobiście odwiedzając naszą placówkę.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Chirurgia plastyczna – cennik

KONSULTACJE

CENA

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej – dorośli

270 zł

ZABIEGI

CENA

Korekta powiek górnych

5 900 zł

Korekta powiek dolnych

7 900 zł

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12