Chirurgia - Centrum Dermatologiczne Febumed

Chirurgia

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED konsultujemy przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej. Chirurg lek. med. Aleksander Husak posiada wieloletnie doświadczenie w chirurgii klasycznej oraz chirurgii małoinwazyjnej. Chirurgia - bezpieczne usuwanie zmian skórnych

Chirurgia dermatologiczna 

Małoinwazyjna chirurgia dermatologiczna polega na wykonywaniu minimalnych nacięć skóry w celu usunięcia podejrzanych zmian skórnych. 

Usługi chirurgiczne świadczone w Centrum Dermatologicznym FEBUMED:

  • usuwanie znamion skórnych,
  • usuwanie znamion barwnikowych,
  • usuwanie tłuszczaków
  • usuwanie kaszaków,
  • usuwanie zmian nowotworowych, takich jak: nabłoniak, rak kolczystokomórkowy, czerniak,
  • usuwanie ziarniniaka naczyniowego,
  • usuwanie naczyniaków jamistych.

Zmiany badane są histologicznie po wycięciu, często także przed usunięciem wykonuje się wstępną biopsję i badanie mikroskopowe, aby potwierdzić ich charakter. 

Chirurgia dermatologiczna ma także zastosowanie w przypadku procedur takich, jak:

  • leczenie wrastających paznokci;
  • usuwanie, nacinanie ropni.

Chirurgia dermatologiczna – zabiegi

Zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej wykonujemy u osób dorosłych (od 18 roku życia). Krótkie procedury mogą zostać przeprowadzone podczas pierwszej wizyty u chirurga. W przypadku poważniejszych, dłuższych zabiegów lekarz ustala z pacjentem kolejny termin spotkania – pacjent nie ponosi kosztu ponownej konsultacji, a jedynie zabiegu. W przypadku skierowania na zabieg wystawionego przez lekarza z naszej placówki pacjent nie ponosi kosztu konsultacji u lekarza chirurga. 

Dbamy o to, by nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie dlatego stosujemy wszystkie możliwe sposoby zapewnienia im dobrego samopoczucia: przed zabiegiem podawane jest znieczulenie, rana jest zszywana, a następnie opatrywana. Zdjęcie szwów jest wykonywane w trakcie wizyty kontrolnej wyznaczonej przez chirurga.

 

Lek. med. Aleksander Husak - chirurg w Centrum Dermatologicznym FEBUMED Zabiegi chirurgiczne oferowane w naszym Centrum Dermatologicznego FEBUMED przeprowadzane są przez doświadczonego chirurga, lek. med. Aleksandra Husaka.

 

Czytaj również

 

Cennik

    KONSULTACJE CHIRURGICZNE CENA    

    Konsultacja chirurgiczna dla dorosłych

150 zł    

 

 

UMÓW SIĘ DO CHIRURGA