Lipoliza iniekcyjna

Adipocytoliza iniekcyjna (potocznie lipoliza iniekcyjna) to zabieg niechirurgiczny przeznaczony dla osób, które poszukują nieinwazyjnych metod usuwania tłuszczu z okolic podbródka, ramion, pleców, brzucha, bioder czy pośladków. 

Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cenaTo bezpieczny zabieg wykonywany w celu modelowania sylwetki i redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Minimalizuje cellulit oraz zmniejsza tkankę tłuszczową.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy dermatologów specjalizujących się w dermatologii estetycznej.

Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipoliza iniekcyjna polega na bezpośrednim wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej mieszanki substancji, które doprowadzają do rozpadu komórek tłuszczowych. Głównym składnikiem mieszanki jest deoksycholan sodu, mający działanie lipolityczne. Polega ono na rozbiciu tkanki tłuszczowej w naturalnym procesie metabolicznym oraz ułatwieniu wydalania nadmiaru tłuszczu z organizmu. 

Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia lub na prośbę pacjenta ze znieczuleniem miejscowym w postaci kremu nanoszonego na skórę.

Lipoliza iniekcyjna - kiedy widać efekty?

 

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są średnio po 7-14 dniach od momentu wykonania. Przyjmuje się, że aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zabieg powinno się powtórzyć kilkukrotnie - najwcześniej jednak po tygodniu od pierwszego ostrzykiwania.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu lipolizy iniekcyjnej Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cena

  • aktywna choroba nowotworowa,
  • cukrzyca,
  • choroby tarczycy,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • ostre infekcje bakteryjne,
  • znaczna otyłość (BMI>30),
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nadwrażliwość na jeden ze składników preparatu.

Zalecenia przed i po zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Zabieg niesie za sobą małe ryzyko skutków ubocznych. Jeżeli wystąpią, mają charakter przemijający w postaci rumienia, obrzęku, bolesności i wrażliwości skóry w miejscu ucisku, w którym nastąpiła iniekcja. Należy pamiętać aby bezpośrednio przed i po zabiegu nie stosować leków rozrzedzających krew (np. aspiryna) oraz pić dużo wody.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Cena zabiegu

LIPOLIZA INIEKCYJNA (MODELOWANIE CIAŁA) W WARSZAWIE

CENA

Podbródek

od 600 zł

Gruby odtłuszczony kark tzw. “byczy kark”

od 1200 zł

Inne części ciała

cena ustalana indywidualnie z lekarzem

Ceny zabiegów nie uwzględniają ceny konsultacji medycznej.

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12