lek. Aleksander Husak opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. Aleksander Husak

chirurg

Bożena Ch.

W trakcie pierwszej wizyty doktor usunął mi wszystkie kurzajki na rękach. Pozbyłam się defektu kosmetycznego, który szpecił przed długi czas moje dłonie. Dziękuję za pomoc.

Agnieszka J.

Pan doktor bardzo miły i zabawny. Przede wszystkim konkretny, profesjonalny i zdyscyplinowany. Więcej takich chirurgów :)

Piotr

Profesjonalny, cierpliwy i słuchający. Przeprowadził dokładnie badanie i zaproponował leczenie, które przyniosło oczekiwane rezultaty. Polecam.

Andżelika i Michał

Byliśmy na konsultacji w celu wycięcia szpecącego pieprzyka na twarzy u dziecka. Lekarz bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie hurtowo. Zgodnie z jego zapewnieniami – blizna szybko się zagoiła i nie ma po niej śladu. SUPER.

Anna D.

Polecam. Pan doktor przeprowadził mój zabieg szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze - objasniając mi krótko każdy kolejny krok. Wszystko bardzo sprawnie, czułam się bezpiecznie a zarazem - czułam się traktowana poważnie i z szacunkiem. Dziękuję.

Izabela

Pan Doktor błyskawicznie postawił właściwą diagnozę i zdecydował się na nacięcie ropnia. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!