lek. Ewa Konca opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. Ewa Konca

dermatolog

sylwia
Pani doktor obejrzała przetokę, o wszystko dokładnie zapytała, postawiła swoją opinię na temat chirurgicznego zabiegu oczyszczania miejsca, a przy okazji wizyty obejrzała też moja cerę dociekliwa p. Ewa analizuje wszystkie sfery życia aby pomóc w leczeniu. Bardzo mi się podoba takie holistyczne podejście, a nie tylko przepisanie leków. Poświęciła też bardzo dużo czasu na dokładne rozpisanie zaleceń, diety i obchodzenia się ze skórą twarzy. Pani doktor patrzy na różne aspekty i podłoża choroby.
Do wizyty nie mam żadnych zastrzeżeń, w miare dogodne terminy , lokalizacja przy Metrze.
Mam nadzieję, że leczenie czy kuracja przyniesie skutki, ale po samej eliminacji dodatkowych czynników pogarszających stan cery z diety widzę różnicę.

anna.kulkaoleksinska
Bardzo rzetelna, dokładna, duże doświadczenie. Rezultaty zaleceń widoczne już po kilku dniach. Bardzo polecam. Trafiłam do tej Pani Doktor dzięki opiniom w internecie, jednakże miałam obawy, ale okazało się, że lekarz w 100% trafiony :-)

ewelina
Pani dr prawidłowo zdiagnozowała moje problemy skórne i przepisała lek, który pomógł w bardzo krótkim czasie, bardzo uprzejma i rzeczowa podczas rozmowy z pacjentem, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na moje dodatkowe pytania związane z chorobami skórnymi.

buczkowskam
Pani Doktor bardzo profesjonalna, dokładna w badaniu i wywiadzie; na efekty leczenia niestety trzeba poczekać ok. 6 tyg. ale jestem optymistką.

Dominika
Pani doktor godna polecenia, widać ze ma duża wiedzę i doświadczenie. Za 3 miesiące mam wizytę kontrolna i mam nadzieje zobaczyć efekty kuracji.

mchmajer
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konstruktywnie. Pani Doktor rozwiała moje wątpliwości i zwróciła uwagę na kwestie, na które nie zwracano mi wcześniej uwagi. Wyszedłem z poczuciem, że wszystko zostało omówione i wyjaśnione. Bardzo miło i profesjonalnie. Jak najbardziej polecam.