lek. Magdalena Olechowska opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. Magdalena Olechowska

dermatolog, wenerolog

z.

Pani Doktor bardzo miła. Dokładnie powiedziała jak postępować z chorobą. Podała pełną instrukcję na papierku, więc niczego nie trzeba było notować. Jestem zadowlona.

a.

Bardzo kompetentny lekarz! Pani Doktor wszystko wytłumaczyła, co miałoby wskazywać na alergie i jakie kroki wtedy podejmować.

Natalia

Po lekarzach troche chodzilismy A u Pani dr Magdaleny diagnoza od razu To nasz druga wizyta u Pani dr Magadaleny i nie wyobrażam sobie innego lekarz Po wizycie od razu jestem spokojniejsza wiem co robić Pani dr Magda dokładnie wszystko tłumaczy,zapisuje zalecenia bardzo zrozumiałe Gorąco polecam :)

Ewelina

Jestem zadowolona z wizyty. Pani dr potwierdziła diagnozę, wszystko wytłumaczyła, fachowo odpowiedziała na moje pytania

osamka

Rewelacja, polecam wszystkim mamom, których dzieci zmagają się z AZS, zmiana leczenia przyniosła super efekt. Rok czasu nie mogliśmy dojść do ładu ze skóra dziecka, dopiero po wizycie u Pani doktor jest naprawdę dobrze :)

wojaugust

Pani doktor bardzo miła, rzeczowo i spokojnie podeszła do sprawy, delikatnie zbadała pacjenta, a później wytłumaczyła jak postępować. Wreszcie czułem za co sie płaci. Lekarz na światowym poziomie. Gorąco polecam!