lek. Klaudia Latkowska opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. Klaudia Latkowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Klaudia

Ulubienica moich córeczek. Podejście do dzieci – rewelacyjne! Moje córki je uwielbiają i nie unikają wizyt kontrolnych. Polecam wszystkim rodzicom szukających dobrego dermatologa.

Weronika

Badanie dermatoskopowe przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. Niepotrzebnie się tym stresowałam, bo okazało się, że wcale ono nie jest takie straszne :) Doktor Latkowska dokładnie obejrzała moje pieprzyki i część z nich zakfalifikowała do usunięcia. Już jesteśmy umówione na zabieg. SUPER!

Mirosław

Elegancki, czysty gabinet, wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny – to lubię. Wizyta o czasie, bez opóźnień. Lekarka z dużym doświadczeniem w zabiegach laserowych. Usuwanie blizn potrądzikowych przez doktor Klaudię Latkowską to sama przyjemność.

Wioletta

Pani doktor Klaudia Latkowska jest niezwykle sympatyczna i kompetentna. Dokładnie wyjaśniła na czym będzie polegała moja terapia i jak powinna ona przebiegać. Polecam serdecznie!

Karolina

Doktor Klaudia Latkowska to bardzo pozytywna osoba, uprzejma i przede wszystkim naprawdę dobry dermatolog. Już na drugiej wizycie wyeliminowała problem uporczywych brodawek z którymi walczyłam od ponad roku!

Krystian Z.

Wysoce profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa informacja dotycząca schorzenia i jego leczenie. Wdrożone leczenie przyniosło rezultaty. Szczerze polecam.