lek. Aldona Maciąg opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. Aldona Maciąg

dermatolog, wenerolog

artur.sawicki

Bardzo polecam wizyty u Pani Doktor. Jest Ona miłą i kompetentną osobą, która podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem i potrafi udzielić wyjaśnień w sposób zrozumiały i przystępny. Do tego jest zawsze uśmiechnięta i ma poczucie humoru.

Gabriela

U Pani Doktor Aldony byłam pierwszy raz i nie wyobrażam sobie już wizyty u innego Dermatologa.
W cenie wizyty otrzymałam pełen profesjonalizm ze strony kompetentnego lekarza, wyczerpujące i przede wszystkim praktyczne informacje, leki, które po kilku dniach znacznie poprawiły stan mojej skóry oraz życzliwość i przyjazną atmosferę, które pozwoliły mi ze spokojem i bez wstydu opisać swoje problemy. Pani Doktor, mimo szybko postawionej (właściwej!) diagnozy, dokładnie przyjrzała się zmianom skórnym, ich położeniu i rozległości, czego niestety dermatolodzy u których byłam wcześniej nie robili (szybki rzut okiem, recepta i tyle). Jeżeli komuś zależy na skuteczności, a przy tym nie chce czuć się jak intruz w gabinecie - zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor Aldony.

cezary.konca

Pani Doktor Aldona jest miłą i sympatyczną osobą z dużym doświadczeniem. Dokładnie wysłucha pacjenta,celnie stawia diagnozę dokładnie obejrzy zmiany skórne i potrafi dokładnie doradzić postęp leczenia. Jak najbardziej godna polecenia.

Kasia

Wybrałam się do pani doktor z sytuacją "awaryjną" (nagłe b.duże pogorszenie stanu skóry) - i dostałam błyskawiczną, skuteczną pomoc. Pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie, zaproponowała leczenie, które b.szybko przyniosło rezultaty i zasugerowała plan działania długofalowego. Jest przy tym empatyczna i z dużym zrozumieniem podchodzi do pacjenta.

pparfeniuk6

Dr Aldona Maciąg jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dzięki naszej konsultacji wiem, jak właściwie usunąć swój problem. Polecam serdecznie!

matson.tty

Pani dr sprawdziła, każde znamie uważnie, a na każde nurtujące mnie pytanie usłyszałem rzeczową i konstruktywna odpowiedz. Jestem zadowolony z wizyty. Polecam!