Łuszczyca a leczenie naturalne - metody i porady specjalistów

Łuszczyca to schorzenie skórne o przewlekłym przebiegu i tendencji do nawrotów. Leczenie łuszczycy jest zatem procesem długotrwałym i wielotorowym – wykazuje bowiem działanie złuszczające, łagodzące, odżywcze i przeciwzapalne. Kiedyś terapia łuszczycy bazowała na stosowaniu sterydów, dziś – coraz częściej bazuje na naturalnych i równie skutecznych składnikach. 

Leczenie naturalne łuszczycy – czy ma sens?Leczenie naturalne łuszczycy - porady specjalistów

W przypadku chorób o charakterze przewlekłym bardzo istotną kwestią jest bezpieczeństwo terapii i jak najmniej działań niepożądanych. I takie właśnie możliwości daje naturalna terapia łuszczycy. Eksperci tworzący dermokosmetyki marki dr Michaels starannie wyselekcjonowali unikatowe składniki roślinne.

Sekret skuteczności terapii naturalnych łuszczycy tkwi w wyselekcjonowaniu określonych gatunków roślin i optymalnych warunków ich uprawy. Taka terapia daje możliwość skutecznego leczenia uciążliwych objawów łuszczycy bez dotkliwych skutków ubocznych terapii.

Skuteczność leczenia naturalnego

O skuteczności naturalnej terapii łuszczycy najlepiej świadczą opinie osób dotkniętych łuszczycą, którzy zdecydowali się na leczenie oparte na roślinnych substancjach aktywnych. Znajduje to także potwierdzenie w wynikach ekspertyz zleconych przez markę dr Michaels – producenta innowacyjnej terapii łuszczycy. W kilku badaniach o zasięgu europejskim i światowym uzyskano imponujące wyniki u zdecydowanej większości pacjentów – w badaniach przeprowadzonych w Austrii uzyskano poprawę w aż 89%.

Efekty metod naturalnych

Stosując naturalne terapie można liczyć na spektakularny efekt – złagodzenie stanu zapalnego, zlikwidowanie przebarwień, świądu i zaczerwienienia oraz redukcja zrogowaceń. Jednocześnie brak jest działań niepożądanych sterydów – ścieńczenia skóry, wyprysków, zmian osteoporotyczych.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Czytaj również

 

Cennik konsultacji

KONSULTACJE

CENA

Konsultacja dermatologiczna dla dorosłych

250 zł

Konsultacja dermatologiczna dla dzieci

250 zł

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12